Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a baj vele?

Mi lehet a baj vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tallakoztatok már ilyen gyermektipussal?

Unokatesom kisfia 3 eves.

Mindent időre csinalt kiveve a sétalas az csak 16 hósan sikerukt neki.

Aztan unokatesom elmondasai alapjan en nagyon furcsallok 1-2 dolgot egy 3 eves fiútól.

Pl ha nem tetszik neki valami visít, megfeszül es visít. Mondjuk ez egy tömblakasba eleg nehez rahagyni mert azonnal szól a szomszed.

De nem is hiszem hogy egy 3 evesnel ez normalis lenne. Max hiszti, vagy szóban kiabalas.

Nem beszel még 3 svesen. Kezdetleges szavai vannak az sem sok, logopeduahoz jarnak vele hatha beinditja.

Cumizik még.

Ejszaka minimum 5x kel minden egyes ejszaka, unokatesóm vagy cumit ad neki vagy inni....??? Igen, inni. Mondja hogy van hogy 3x tolt neki a 260 ml-s üvegébe. Ezt se nagyon ertem. Erre is azt mondta hogy nem hagyhatja sírni a panelba hajnali 1kor. Es igy visszaalszik.

Meg vannak még ilyen erdekes dolgaik de nem merem bővebben kifejteni.

Szenzoros lehet?

Vagy autista?

Segitsetek kérlek.


tegnap 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint az én lányom 😆

Az a különbség hogy a lányom beszelt csak nem értettem, hogy mit 🤣

És képzeld, 3 évesen szokott le a pelenkarol

Olyan hiszti levágott, hogy az egyik szomszéd megkérdezte diszkréten a felettünk elő rokonokat, hogy lehetséges, hogy verem a gyereket annyira ordít? 😅

Egy éjszaka alatt képes volt több mint egy liter vizet meginni


Köszi, jól van.

10 éves, hangszeren játszik, versenyeket nyer, jól tanul, értelmes okos lány.

tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!