Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő után szokta meg a...

Mennyi idő után szokta meg a gyereketek az ott alvást az oviba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kisfiam ma alszik ott harmadszorra, de ma már sírva ment hogy nem akar ott aludni.

2 nap sem aludt, hanem egyik nap csendben ült az ágyán, másik nap már az óvónő ölébe.

De szóvá tette az óvónő hogy ez így nem jó, beszéltem neki itthon sokat erről, de reggel is nagyon sírt, mondta csak akkor marad ott ha az ovoneni ölébe lehet alvás időbe.

Szerintetek mennyi idő lesz még megszokja?

Nagyon féltem hogy ennyire fél ott aludni.



ma 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sosem aludt, de már a bolcsodeben is megertette, hogy csendben, nyugodtan fekszik az ágyban, amíg a többiek alaszanak
ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én öcsém is bölcsis, ő mindig szépen aludt kezdetektől fogva. Ha mondjuk előbb felébredd, vagy csak később tudott elaludni, csendben feküdt az ágyában vagy nézelődött. Pedig otthon sosem akart aludni. Mára már a bolcsi miatt be van állva arra, hogy neki délben aludni kell. De szerintem csak kell a fiadnak 1-2 hét, míg jobban biztonságban érzi magát a többiek között.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első pár alkalommal az én fiam sem akart aludni, csak ült az ágyon, kínlódott, de a második héten már csak lefeküdt és alszik a többiekkel.
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Az ovónők meg nem tudom, mit pampognak 2-3 nao után...
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért kell neki idő még megszokja. Elég nagy váltás ez neki, főleg ha előtte nem volt bölcsis.

Egyébként az jó ha sokat beszéltek róla, mesélhetsz is neki olyan mesét, amiben ez benne van, az is segít. Az is segít ha otthon "gyakoroltok".

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
OviBan
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kiscsoportba aludt,most középcsoportba eddig nem aludt el csak feküdt,a bölcsiböl elhoztuk mert utált ott aludni
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem
ma 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!