Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyenes vonal húzása?

Egyenes vonal húzása?

Figyelt kérdés

Az 5.5évesem egyáltalán nem tud egyenes vonalat húzni. Nem azt várom hogy tökéletes egyenes legyen! De azért 3cm-eren bellül szerintem nem kellene 5hullámnak benne lennie. Ez csak az én gondolatom nem tudom hogy mi az elvárás ennyi éves korban. Arra gondoltam vennék egy vonalzó hogy gyakoroljon de viszont nem szeretném hogy ebből valamilyen hátránya legyen.

Szerintetek vegyek és gyakoroljon vele vagy ez hátrányt okozna?

A vonalzó egyébként onnan jött hogy lehet kapni különböző áttrajzolható sablonokat is.



#kisgyerek #vonal #egyenes #Lassan iskolás
szept. 14. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Hogy lenne elvárás, ha egyszer az iskolában kezdik el így az írásoktatást? Te nem voltál elsős? Én lassan 30 éve, de emlékszem, milyen kis girbe-gurba vonalakat húztunk.

Hagyd azt a szegény gyereket, hogy játsszon, majd az iskolában megtanulja egy év múlva attól, aki tudja, hogyan tanítsa!

szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Óvónők szóltak, hogy ezzel probléma lenne? Tőlük kergetsz tanácsot, vagy vedonotol.
szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárás egy óvodás gyerektől, hogy egyenes vonalat tudjon húzni
szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
A vonalzó az nagy hülyeség lenne. Pont ez a lényeg, hogy magától tudjon vonalat húzni. De az se most, hanem az iskolában.
szept. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Szegény kisgyerek. 😐
szept. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves vagyok de én se tudok egyenes vonalat húzni 🤣🤣
szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gépészmérnöki egyetemen tanultam meg szabadkézzel hót egyenes vonalat rajzolni... Miért nem játszol inkább vele? Minek ilyenekkel traktálni? "Lassan iskolás". Nagyon lassan. Az I betű meg nem 3cm-s.
szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!