Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves kislánynak mit...

Három éves kislánynak mit vegyek szülinapjára?

Figyelt kérdés

aug. 22. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit szánsz rá? mert más ajándék van 3 ezerért mint 30 ért.
aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Én mindig a szülőket szoktam megkérdezni, ők tudják legjobban, hogy épp mi érdekli meg mi az, ami már van neki elég.

Hogy konkrétumot is mondjak, én legutóbb ennyi idős gyereknek fából készült kirakó szettet vettem és nagyon tetszett neki.

aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Húgomról van szó, úgyhogy a pénz nem számít. Kérdeztem anyumat de nem tudott mit mondani.
aug. 22. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Vidd el usziva meg fagyizni, vagy egy játszóházba, ahol együtt tudtok bolondozni. Az én gyerekem egy szülinaoi zenélő képeslapnak is nagyon tudott örülni emellé
aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Milyen mesefigurát szeret? Szereti a mesekönyveket? Olyan puzzle,könyv jöhet szóba amin rajta van a kedvence. Enyém mostanában fog pl peppa malacos duplo-t kapni.
aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
17%
interaktív, pisilős baba?
aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bicikli, vagy nagyobb méretű motor,pedálos traktor, kirakó,gyurma, fejlesztő játékok, társasjátékok, nekem a 3évesem nagyon szereti a bogyó és babócás társasokat illetve a go doggy go-t,lotti karotti, vagy fekete péter kártya,mesekönyv,fa mozaik kép kirakó, fa építő kocka,Lego Duplo,csini hajpánt, hajgumik hasonló dolgok, távirányítós autó, projektoros rajztábla,diavetitő, bobocar. Vagy vidd el álatkertbe vagy valahova kirándulni strandolni.
aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!