Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mikor vette el a gyerekètől...

Ki mikor vette el a gyerekètől a cumisüveget?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kisfiam 3,5 èves reggel kakaót este tejitalt iszik,eddig cumisüvegből itta. Ma viszont este tönkre ment a cumi rajta, így nemtudom hogy vegyek mèg neki? Vagy adjam neki másból? Ha másból akkor miből? Nektek miből issza a gyerek?


júl. 26. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Fiam két éves elmúlt reggel este még kakaozik.

Lányom vizet ivott cumisüvegből eleeeeg sokáig.

Nem írok évszámot mert meglinncselnek, hogy szar anya vagyok 😆

júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
3,5 évesen pohárba adjál neki. Felesleges a cumisüveg. Óvódában is abból fognak inni.
júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Lányom kereken 2 éves koráig ivott tápszert, addig ivott cumisüvegből is. Eleve minden mást itatópohárból kapott.

Fiam főként anyatejes volt, kiegészítésként kapott tápszert. Utoljára az első szülinapja után kicsivel, addig ivott cumisüvegből is. Ő se kapott semmit tápszeren kívül üvegből. Ő minden mást pohából ivott. Olyannyira, hogy itatópohárból nem tudott. Se csőrösből, se szívószálasból, se varázsból. A nővére meg pohárból tanult meg későn. Neki a munchkin 360 volt a mindene.

júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

3. Gyerekem nő fel cumisüveg nélkül, úgyhogy lehet nélküle élni 3,5 évesen.

Mégis miből igyon?...pohárból.

Legalább nem mennek tönkre a fogai ,mert fogmosás után nem a kakaóban áznak a fogai egész éjjel.

júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Az én fiam még cumisüvegből issza a vizet, pedig lassan betölti a kettőt.

Már én se látok szinte a játszin ebből a korosztályból cumisüvegezni senkit, mindenhol kulacs, 360 fokos pohár, csőrös itató stb.

Nekünk is van pár féle, de azokkal csak játszik, öntöget, úgyhogy egy idő után meguntam.

Szerintem nekünk is sokà lesz váltás, mert a pohárból is kiönti, hiàba tanítanàm...

júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

A 2 éves fiam az esti tápszert (tejitalt) cumisüvegből issza.

Azon kívül nap közben csak pohárból iszik, de az esti tejci az mindig cumisüvegből megy.

Ez baromság, hogy tönkremennek a fogai. Megissza, aztán megyünk fogat mosni.


A lányom egyébként 2 éves kora körül gondolt egyet, hogy neki csőrös pohár kell, mert már nagylány. Elmentünk, vettünk egyet, amit ő választott. Mondanom se kell, kb.2 hétig használtuk. Utána ő sokáig bögréből ivott este szívószállal. Aztán arról is leszokott.

A fiam egyelőre nem akar leszokni. Már gondolkodtam én is, hogy mikor kéne leszoktatni. De egyelőre várok még. Mivel utána fogat mos, nem ártalmas a fogainak.

júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1,5 eves korara elvettem tole nappal a cumisuveget. Mindent poharbol iszik (mar csak 2x ivott tapszert).
júl. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azoktól kérdeznék, akiknek csak pohárból iszik, hogy mondjuk a játszit hogy oldjátok meg?

Üvegből iszik?

Vagy visztek poharat és kiöntitek neki?

Bocs, ha off, de jól jönne néhány praktikus tipp :)

júl. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kb 2 éves koráig ivott tápszert mindkét gyerekem cumisüvegből. Vizet, gyümölcslevet itató pohárból. Utána már csak pohárból vagy ha mentünk vhova kulacsból.
júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
8# kulacsból, itatópohárból vagy megtöltöttem egy félliteres üveget, de nem cumisüveget vittem a 3,5 évesnek. Szerintem túlzás, ha ennyi idősen még cumisüvegezik a gyerek.
júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!