Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van egy 4 éves kis fiam meg...

Van egy 4 éves kis fiam meg szeretném változtatni a kereszt nevét Tibiről Arnoldra esetleg lehet belőle valami gond ?

Figyelt kérdés
Úgy értem meg szokott neki a tibi név de nem fogja majd idővel meg szokni vagy elfelejteni a tibi nevet kiss korában is ezt akartam csak az anya más adott. Amúgy svarciről akarom elnevezni mert a csávo egy félisten az én szemembe

júl. 26. 17:24
 1/4 babyboom567 ***** válasza:
100%
Hát az anya nélkül semmit sem tehetsz
júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már megint Te?


Ha annyira odavagy érte, miért nem Te veszed fel a nevét? Miért a gyerekeden éled ki ezt a fétist?

júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. A gyerek nevét csak a szülök közösen változtathatják meg, az egyik szülö egyedül nem.

2. Kis gyerek esetében csak nagyon indokolt esetben engedélyezik, általában akkor, ha az eredeti neve problémás lehet a gyereknek. (negatív jelentéstartalom, félreérthetö vagy idegenszerü név, stb)

3. Ha a gyerek megszokta a nevét, akkor ne akard megváltoztatni, föleg ne a saját hülyeséged miatt.


Szerencsére semmi esélyed sincs rá.

júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel te, analfabéta, buta majom...
júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!