Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6éves lánynak szülinapi ajándék?

6éves lánynak szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés

Fiam 5 éves, lányom 2. Foggalmam sincs, mivel játszhat egy 6 éves lány.

Vegyes csoportba járnak, egyik ovistársuk meghívta őket szombatra a szülinapi bulijába. Semmi ötlet, mit vegyek.


Anyukával kb köszönő viszonyban vagyok, a gyerekek is olyan ovistárs szint, nem barát. Így túl nagy ajándékot nem vinnék, max ilyen 10 ezerért gondoltam. De az a nagyon max, mivel 2 gyerek, 5-5 ezer kb.


júl. 4. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én legot szoktam venni, kislányoknak lego friends-et, még nem találkoztam olyan gyerekkel, aki ne örült volna neki.
júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha kertes házban laknak akkor slip&slide csúszda.


Én pont 2 hete vettem a 6 éves lányom szülinapjára. Imádják a 9 éves nővérével együtt. A szülinapi bulin is befogtuk használatba és hatalmas sikert aratott.


Nekünk ilyen van otthon, de van 10.000Ft alatti verziója is.


[link]

júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Bocs az offért, de mi a francnak kell elmenni, ha még csak nincsenek is úgy kimondottan baráti viszonyban? Nem is lehetnek, vagyis a fiaddal még csak-csak, de a 2 éves lányoddal egy 6 éves...? Meg eleve minek olyan embert meghívnia a kislánynak, aki csak "ovistárs szint"? Én ezt szülőként tuti nem engedném. Nemrég volt a fiamnak zsúrja, másodikos, 4 fiút hívott meg, de azok mind a haverjai már első óta. Eszébe nem jutott volna a fél osztályt meghívni, de nem is hagytam volna neki.

Biztos velem van a gond, de nekem az ilyenről 2 dolog ugrik be azonnal:

1. Vagy rohadt gazdagok a lány szülei, és ez rongyrázás, hogy mehet hozzájuk az egész csoport puccos szülinapozni - ezzel még nem is lenne probléma, de akkor mondják azt, hogy ajándékba mindenki vigyen csak egy szelet csokit, aztán csókolom;

2. Vagy épp ellenkezőleg, és úgy vannak vele, hogy minél többen mennek, annál több ajándékot kap a gyerekük...

júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3!

Azért kell elmenni, mert a gyerekek el akarnak. Mondjam, hogy bocsi, nincs kedvem? Miattam maradjanak ki?!

Ez a téma az oviban, hétfőn tuti erről fognak egymás közt beszélgetni, miért csesszek ki velük, ha ők menni akarnak?!

Pont hogy a 2 éves (2 hónap múlva 3éves) lányom van jobban vele, mint a fiam...

Egyáltalán nem gazdagok, de nem is szegények, úgyhogy ez a logika nem jött be.

Arról meg had ne én tegyek, hogy ők ennyi gyereket meghívtak 😄

júl. 4. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék túl drága ajándékot, vmi egyszerű, például mesekönyvet, plüssöt, ha szereti, puzzlet, legot. Esetleg mellé vmi csokit.
júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén legóra szavazok
júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legót. Lánynak lego friendst. Nincs olyan gyerek aki annak nem örült. Én a 9. szülinapomra kaptam és imádtam.
júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már túl vagyunk a bulin, köszönjük.


Barátnőmék is meg voltak hívva a lányával, ők jóban vannak anyukával. Ő súgott, hogy legot ne.


Végül bementünk a kínai boltba, vettünk nyomdát, rajzoló táblát, aminek nem tudom mi a neve de az én gyerekeimnek nagyon tetszett ( be kell kapcsolni, rajzolni rá egy műanyag tollal, majd 1 gombnyomással letörlődik), kaleidoszkópot, buborékfújót, memóriakártyát, csokit.


Ehhez képest a kislány ahogy bontotta ki, kb mindenki ajándékát leszólta, semmi nem tetszett neki. Így nem is bánom, hogy nem fektettem bele többet

júl. 10. 07:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!