Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiúnak milyen társasját...

4 éves fiúnak milyen társasjátékot ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Most volt 4 éves a fiam, a keresztszüleitől megkapta az első társasjátékát: Kiki Ricky. Mivel a fiam elég izgága, nem nagyon érdekelte eddig a társasjáték, ez is inkább vicces, sokat lehet nevetni, ezért szereti.
2010. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] Tudom, hogy 5 éves kortól ajánlott, de 4 éves kisgyerek is tud már vele játszani. A lényege, hogy a mozgó jéghegyre úgy kell feltenni a kis pingvin figurákat, hogy ne essenek le, mert ha kibillen az egyensúly borul az egész. Vagy vegyél neki memóriakártyát, az is jó. De a Találd ki! játék is nagyon jó, igaz ezt is idősebbeknek ajánlják, de tapasztalatból tudom, hogy 4 éves gyerekek mér tudnak vele játszani [link] . Szerintem ezek a játékok jobban megfelelnek ennek a korosztálnak, mint a hagyományos dobókockás-bábus táblás társasjátékok.
2010. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!