Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nemsokára 5 éves lesz a...

Nemsokára 5 éves lesz a fiam,mostanában kezdte azt,hogy szinte mindentől fél, vagyis inkább kb mindenre rákérdez, hogy "nem baj,ha...?" Másnál is van hasonló?

Figyelt kérdés
jún. 11. 14:15
 1/3 babyboom567 ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez hatalmasan pozitív dolog,megbízik benned,és elfogadja az iránymutatásodat.Én végtelenül boldog lennék, ha ez nálunk is bekövetkezne.
jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kamasz gyerekeim hasonlóak. Érzésem szerint van ebben egy jó adag szociális szorongás részükről, de az is, hogy bíznak az ítéletemben. Ha sokszor elmondod neki, hogy dehogy baj, meg hogy nem kell minden apróságot kérdezgetni, meg fog acélosodni, és bátrabban kezdeményez majd.
jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen,én is mindig elmondom, hogy nem,nem baj,el is magyarázom,hogy miért nem baj.

Egyébként szerintem nála is van egy adag szorongás, ő alapvetően ilyen típus, csak ez a kérdezgetés nem volt eddig

jún. 11. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!