Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 28°ban már hagynátok kint...

28°ban már hagynátok kint medencézni?

Figyelt kérdés
15 hós gyermekről lenne szó. Nem kevés a 28°,kinti medencézésre?
jún. 6. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem imádta a medencézést, így 28 fokban simán a teraszon elvolt a kismedencében. Szerintem pont jó hozzá, 30 fok felett már alig lehet meglenni kint nemhogy medencézni. Soha nem volt beteg ezmiatt.
jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Az én lányaim már hetekkel ezelőtt is pancsoltak kint :| 18 hónapos és 4 éves. Nem panaszkodtak, hogy fáztak volna. Ilyen kis (nekik) térdig érő vízben pancsoltak, ami napközben bőven felmelegedett annyira, hogy délután már simán langyos mocsárvíz érzete legyen. Most ugye az elmúlt héten ez nem volt, mert hát hideg van kint, de mi hétvégén felállítottuk a nagy medencét, és bizony ha ma nem is, de holnap már tervezünk benne fürcsizni.
jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Rossz a kérdés!

Hány fokos a víz (mélység szerint több értékre is szükség van), milyen a napsugárzás mértéke, milyen a szélerősség?

Ezeket pontosan tudni kéne.


Vagy ott lenni melletted és azt mondani: "most már lehet" vagy "még nem lehet".


Szóval a kérdésed kb. megválaszolhatatlan.

jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Vannak ám országok, ahol 28 fok a kánikula. 28 fok eleve nagyon meleg. Normális benti fürdökben sincs ennyi.
jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
viccelsz? 25 fok fölött simán!
jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Már nekünk is élő van véve a medence,(nem nagy medence, de nem is az a kicsi) de még nem ültettem bele a két évest

Nálunk a héten elég szeles idő volt, és random jött az eső és a vihar minden előjel nélkül

Várunk még, majd ha két három napig tartósan lesz az a 26-28 fok akkor furodhet

jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Tavaly a 6 hónapos gyerekem már vígan medencézett az erkélyen 25-26 fokban. Idén sincs ez másként.
jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
A 28 kevés? Már tényleg megőrültek az anyukák?
jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
8, nekem min.35 fok kell, hogy élvezzem a vizet, nem vagyunk egyformák. Azt az időjárást szeretem a fürdőzéshez, amikor már nem fázom vizesen, ha kiszálltam. Ez még nem ilyen.
jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!