Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mútétnél lehetséges?

Mútétnél lehetséges?

Figyelt kérdés
Műteni fogják a gyerekemet. Az lenne a kérdésem hogy nagymama befeküdhet vele?

máj. 24. 13:50
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem. Mikor apuka beteg akkor én hordom őket.
máj. 24. 14:36
 12/28 A kérdező kommentje:
De ha apuka befekszik én szülni megyek a gyerekek iskolába nem tudnak hogyan haza jönni. Mivel a nagymama sem abban a városban lakik ahova járnak a gyerekek.
máj. 24. 14:37
 13/28 anonim ***** válasza:
87%
Az nem lehet lehetőség, hogy te mész be vele és ha megindul a szülés, akkor onnantól bemegy a nagymama? 4 éves azért elég kicsi még. Az enyém össze van nőve a nagyival, de mégis ha beteg én kellek neki, attól nyugszik meg. Azért gondold át. Benned bízik a legjobban és hát nem egy nátháról van szó.
máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%

"Mikor apuka beteg akkor én hordom őket."


Oké, akkor most is hordhatod őket, apu meg mehet a gyerekkel a kórházba

máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%

basszus nehogy már random idegenekként akarjátok megmondani melyik rokon mit csináljon :D


Anyuka is, apuka is, mama is felnőtt emberek. Majd ők mérlegelik/ eldöntik mi a legjobb.

az ég világon nincs itt senkinek joga ezt felülbírálni.

máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
13as. Igen ez is felmerült de még meg kell érdeklődnöm hogy lehetséges e ez így. Mivel ha engem vesznek fel a gyerekkel akkor nem tudom hogy vissza e lehet mondani és felvetettni a nagymamát.
máj. 24. 14:54
 17/28 anonim ***** válasza:
80%

Téged nem vesznek fel, senkit nem vesznek fel a gyereken kívül és bárki felnőtt bent lehet vele, de egyszerre csak 1 felnőtt.

Cserélni meg lehet, semmi nem tiltja, max. fontoskodhatnak a dolgozók ezzel kapcsolatban.

Mi is voltunk úgy, hogy előbb én voltam bent, majd váltott a gyerek apja, mert lebetegedtem.

Egyáltalán hány nap bennfekvés?

máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

17es jól írja. Dehogy veszik fel a kísérőt, ő csak ott lehet mellette, mert ahhoz joga van (hogy milyen körülményeket biztosítanak hozzá, az más kérdés sajnos).

Én 7 évvel ezelőtt bent csöveztem 2 éjszakát egy széken a 2,5 évesem melett. Igaz volt szállás biztosítva, de másik épületben az udvar másik felében, amivel nem sokra mentem...

máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
57%
Nyugodtan menjen a mamával, ne törődj itt az undok válaszolókkal, nekik csak addig jó a nagyi amíg nyáron oda lehet passzolni hetekre a gyereket.
máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem mit lehet azon lepontozni, hogy "anya sem feküdhet be".

Nem, nem feküdhet be, nem fogják osztályra felvenni...bent tartózkodhat a gyereke mellett, ennyi.

máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!