Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsős kislánynak érdemes...

Elsős kislánynak érdemes karórát venni, hogy lássa az időt?

Figyelt kérdés
Kislányom most megy elsőbe , nagyon szeretne egy rendes mutatos óràt. Nem tudom, hogy jó ötlet e, mert lehet egesz oran azt fogja figyelni mikor csengetnek ki. Egyebkent nem reg tanultunk meg a mutatós órat olvasni így tudja .
máj. 5. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Te ismered, de ha ez felmerül, én nem vennék. Masodikosom csak otthon hordja az óráját, hasonló okokból.
máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Általában minden tanteremben van fali óra, úgyhogy ha állandóan az időt akarja nézni azt karóra nélkül is meg tudja tenni.


Ha szeretne én vennék neki, természetesen valamilyen alkalomra, nem csak úgy. (ballagás, névnap, születésnap)

máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

"Nem tudom, hogy jó ötlet e, mert lehet egesz oran azt fogja figyelni mikor csengetnek ki"


Lehez ez ilyen boomer dolog, de 20 éve még létezett olyasmi a tantermekben, mint falióra.

máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Én ha vennék is neki iskolába nem adnám rá. Játék közben zavarhatja, beleakadhat valamibe, betörhet stb.
máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Mivel elsős kislányról van szó, így úgysem kapna nagy értékben. Ha kap, akkor nyilván neki kell rá vigyáznia úgy hogyha tönkremegy akkor nem kap újat. Így is tanulja hogyan vigyázzon a dolgaira, tapasztalatot szerez.

Nem vagyok hú de idős de a tantermekben mindig volt fali óra.

máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Vennék neki, de egy olcsóbb, egyszerűbb darabot. Iskolába is viheti, de ha elveszti vagy eltöri, nem kap újat (a szíj elhasználódását kivéve,az nem az ő hibája). Ha panasz van rá, hogy folyton azt nézi, akkor nem viheti az iskolába.
máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy vennék. Még az ötödikesek közül is sokan nem ismerik az órát, örülnék neki, hogy értelmesebb gyerekem van, mint a nagy átlag. Most vennék neki, hogy szeptemberre már ne az legyen az újdonság, hanem amit a tanító néni mond. Egyébként meg, ahogy írták, elég valószínű, hogy lesz óra a teremben is. Azt nem fogják leszerelni miatta ha nézi. Ha meg beigazolódik a félelmed és a sajátjával lesz elfoglalva, még mindig módosíthatsz úgy, hogy csak otthon használhatja. Kicsit (nagyon) túlparázod.
máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges. Én pl. még másodikosan sem tudtam a mutatós órát értelmezni. Legfeljebb olyat vegyél, ami digitálisan kijelzi, hogy pl. 19:41.

Ja, és ne valami drágát.

máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!