Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,2és fél éves gyerköcöt...

2,2és fél éves gyerköcöt fürdetitek minden este télen is?

Figyelt kérdés
Mert nyáron ok,szutyissak,de télen?
2010. okt. 27. 18:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Na akkor én is kivétel leszek. Csak minden második nap fürdetünk orvosi utasitásra, ekcémás az egyik fiam bőre és ezért a fürdő nagyon kiszáritja. De a fürdés mentes estéken törlőkendővel áttörölöm a kis testüket, hogy ne izzadtan aludjanak. És nem büdösek a gyerekeim. 2 éves ikerfiuk anyukája
2010. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tegnap 19.49-es vagyok.

Azzal semmi gond hogyha orvosi javaslatra nem fürdetitek őket mindennap.De hogyha semmi ok nincs rá,akkor egyértelműen mindennap van fürdés.

2010. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Mi a francra kéne válaszolnom?!Ha jol emlékszem én tettem fel egy kérdést.Köszönöm a normális válaszokat.Egyszerü kérdést tettem fel,nem tudom mit kell ezen is fikázni.Kül. a fiam böre is száraz,van hogy tusoltatom de általában fürdik.
2010. okt. 29. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!