Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a baja a kislányomnak...

Mi lehet a baja a kislányomnak az ovónénivel?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdte az ovódát, kb. 1 hónapig nagyon szerette, minden reggel ő mondogatta, hogy menjünk már az oviba. Aztán hirtelen megváltozott és nem akart menni. Minden reggel cirkuszolt, hogy ő nem megy. Két ovónéni van egy idősebb és egy fiatalabb. Az utóbbi időben vettem észre, hogy amikor az idősebb ovónő van reggel szó nélkül beszalad a kislányom, nincs vele baj, de amikor beérünk az oviba és meglátja, hogy a fiatalabb van elkezd sirni, hogy ő nem akar bemenni, mert nem szereti azt az ovónénit. Pedig szerintem nagyon kedves, aranyos ő is nem értem mi lehet a kislányom próblémája vele. Próbáltam már tőle mindenféle módon megtudni, hogy miért nem szereti de nem mond rá semmit. Mit csináljak, beszéljek az ovónővel és melyikkel? Ráadásul most egész hónapban a fiatal lesz reggel, mert havonta váltják egymást. Pedig szerintem nincs vele semmi probléma nagyon kedves és úgy vettem észre a gyereket is nagyon szereti.
2009. jan. 5. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kislány így viselkedik, akkor biztos, hogy történt valami! Emlékszem mikor még óvodába jártam kifejezetten utáltam egy óvónőt, mert folyton rávert a bal kezemre, hogy ne azt használjam, hanem a jobbat! Persze a szüleim előtt tette a szépet és a jót! Végül elmondtam nekik és beszéltek vele! A két unokahúgom is őt kapta meg, ők is utálták!(Nem engedte ki őket a wc-re, mert eljött a lefekvés ideje...)

Persze lehet, hogy nem történt semmi, csak a kislánynak nem szimpatikus! Játszás közben "ki lehet kérdezni" a kicsiket! Sok sikert Kívánok! Remélem megoldódik a probléma!

2009. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A lányom is szeptemberbe kezdte az ovit, és ő itthon panaszkodott hogy nem akar oviba menni, mert mikor ki akart menni pisilni nem engedték ki!(így bepisilt)Azt hitték az óvónők hogy csak a folyosón akar szaladgálni, mert aznap már 4szer volt pisilni!Sok-sok beszélgetés kellett ahhoz hogy megint örömmel menjen oviba.És persze az óvónéniket is számon kértem, meghozta a gyümölcsét.Nálatok is biztos történt valami, csak kérdezgesd!!
2009. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még kérdezd meg az óvónéniket külön külön hogy, hogy viselkedik a kislányod az oviban, ők hogyan látják.Mond nekik el a problémát, különben nem tudjátok megoldani, és útálni fogja az ovit.
2009. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!