Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyerek mellett...

2 év körüli gyerek mellett hogyan főztetek, ha kettesben voltatok vele otthon?

Figyelt kérdés
Hol volt főzés alatt a gyerkőc, ha nem veletek a konyhában, milyen gyakran néztetek rá, illetve maximum mennyi ideig volt teljesen magára hagyva? (Ha volt ilyen)

2023. máj. 29. 09:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy este főztem vagy hagytam szekrényt pakolni a konyhában addig, szeretett elfoglaltsága volt 2 éves kor körül a fiamnak. :D
2023. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én hétvégén általában korán reggel szoktam miután felebredtunk és reggeliztunk, mert miután felkel még eljátszik magában, és nem olyan nyűgös. Ezen kívül csak a home office napokon főzök. Hétköznap délután -este, vagy hétköznap soha nem szoktam mert akkor kint vagyunk, csak a főzés miatt nem "zarnam" a lakásba

imád kint lenni,egyedül nevelem.

2023. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Nálam is elvolt a szobába vagy a nappaliba.
2023. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Járókát állítottam a konyhába,teleraktam játékokkal és azzal elvolt,amíg főztem.
2023. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ő is a konyhában volt a földön játszott valamivel pl edény , vagy az ölemben, vagy volt h egy mini járókat is beüzemeltem, jobb mint h baj történjen.
2023. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nalunk minden baba biztos es ami nem teljesen ott csukva az ajto illete racs hogy ne menjen az emeletre. minden szekrenyen biztonsagi zar, könyves polcok a falhoz csavarozva teve felakasztva a falon. magara rantani nemtud semmit.


ha fozok fozok es kesz.

nagyon jol eljatszik egyedul. a konyhank olyan hogy csak ki kell nezzek a sparhert mellol es latom a sajat kis sarkaban ami ki van alakitva a nappaliban - de nincs racs meg semmi. neha bejön hozzam elgügyög valamit vagy oda hiv menjek könyvet nezni, olyankor persze kicsit hiszti van ha elmagyarazom most nem megy.


mindig azt mondom addig jo amig hallom. hallom ahogy lapoz vagy mast csinal. amint csend van több mind 1-2 percig azert ki szoktam nezni.

2023. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!