Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mi az eredeti szakmát...

Anyukák, mi az eredeti szakmátok, és milyen munkahelyet találtatok kisgyerek(ek) mellett?

Figyelt kérdés

Az igaz, hogy van olyan munkahely, ahova egyáltalán nem vesznek vissza?

(persze inkább ha sokat betegeskedik a kicsi)


2023. máj. 21. 19:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem a kérdést, hogy szülés után, a GYES leteltével.
2023. máj. 21. 19:14
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ügyintéző titkár, ecdl és gepiro vizsgam volt. Gyes alatt elvégeztem egy ped aszisztens képzést, letettem egy emelt szociális ismeretek érettségit és egyetemre járok szocialpedagogiara így el tudtam helyezkedni csaladsegítőként.
2023. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biológus és környezetmernok vagyok, de pályázatos (energetikai projektek) területen dolgozom, ez inkább adminisztrációs mint szakmai, de jól keresek vele 6 órában is. Pályázatiro és pályázati projektmenedzser végzettségem is van, ezek pár hónapos elearning képzéssel elsajatithatok akar a gyed alatt is egyébként.
2023. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Okl. Vegyész. Diákokat készítek érettségire, egyetemi vizsgákra. Nagyon jól keresek vele.
2023. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szabadúszó grafikus vagyok/voltam. Mellette kutyákkal foglalkoztam. Mindkettő megmaradt, csak az arány változott, plusz egy nagyszabású rendezvény szervezésében veszek részt, részmunkaidőben - ez utóbbi már a szülés után jött. Mindegyik rugalmas, full home office. Hátrány, hogy saját magam után fizetek kb mindent.
2023. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Környezetmérnök vagyok végzettség szerint. De sosem dolgoztam benne.

Logisztikai területen dolgoztam irodai alkalmazottként, viszont már én mondom, hogy nem akarok oda visszamenni. Így elkezdtem magam képezni Logisztikai mérnök szakon. Munkahelyet is gyakornoki pozicióban néztem magamnak, így könnyebb volt elhelyezkedni.

2023. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanár voltam. Mikor bölcsibe ment, iskolába mentem dolgozni. Mikor már nagyobb lett, akkor nyelviskolában, illetve cégnél és magánban tanítottam, mert sokkal jobban fizettek. Aztán külföldre költöztünk, most sni-s gyerekekkel dolgozom.
2023. máj. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Közigazgatás-szervező diplomám van, nem dolgoztam benne sohasem

Logisztikában helyezkedtem el fősuli után, onnan mentem szülni, oda mentem vissza ahol voltam, egy logisztikai multi ügyfélszolgálatát vezetem (80% világ, 20% magyar megkeresés)


28N

2023. máj. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügyi diplomám van. A munkahelyem covid alatt megszűnt, oda nem tudtam visszamenni. Önkormányzatnál helyezkedtem el, de nagyon rosszul kerestem és mindent rámtoltak, de kisgyerek mellett jó volt, mert helyben dolgoztam meg nem szóltak a sok táppénz miatt. 2 év után váltottam, az egyik legnagyobb drogéria hálózatnál vagyok könyvelő. Elég sok a home office is, így megoldva a betegség.
2023. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Turisztikai kozgazdasz diplomam van, adminisztrativ teruleten dolgozom egy nagy szallodalancnal 6 oraban. Home office barmikor megoldhato, igy sosem gond, ha a gyerekekkel van vmi.
2023. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!