Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért piros a popsi lyuk?

Miért piros a popsi lyuk?

Figyelt kérdés

4,5 éves a fiam kaki után piros szokott neki lenni, en törlöm ki pont ezert hbalspos legyen popsitörlővel, be is kenem. De csak a lyuk körül piros, nem fáj neki. Pl este bekenem regggelre szép egesz delutanig, majd kakil es van h megint piros lesz. Pl fürdés után mostsnaban mindig piros neki. 10 percig szokott ülni a kádban. Doki azt mondta adjak ki probiotikumot 2 hétig utána meg heti 2-3x. Már 2 hete kapja, a széklete teljesen normális állagú, az szerintem teljesen ok. 1 hónapja kapott antibiotikumot mert beteg volt, rá 2 hétre ismét náthas volt akkor meg antibiotukimos orrcseppet kapott.

Már 2 hete kapja a protexin probiotikum port attól mar csak rendbe jött a bélflóra nem?

Most dmes babylove habfürdőt teszek a vízbe lehet ez se jó? Mert fúrdés utan a lepirosabb de csak konkrétan az anusz körül. Egyébként atópias a bőre néha kijön ekcéma de nem vészes. Bioderma füdető van azzal is megpróbálom majd.

Es az a "pirosodik a pospi lyuk" dolog azóta van hogy beteg volt 1 hónapja. Sucoremmel szoktam bekenni 🤷‍♀️

Köszi ha válaszol valaki


2023. máj. 12. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Te egy 4,5 évesnek még meg tudod nézni? Az én lányom már 3 évesen sem hagyta.


Egyébként nem ritka eset, el fog múlni. Érzékeny a bőr ott. Más gyerekeknek is piros, csak sok szülő ebben a korban már nem látja.


Minden este fürdés és jól törülkötzön meg. A krémezes jó, ha még hagyja.

2023. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsípi a kaki/puki. Lányomnak is krémezni kell, pedig már 7 éves. Szerintem sose fogja a Sudocream-et elhagyni..
2023. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen erre én is gondoltam, hogy lehet más gyereknek is olyan csak a szülő nem látja mert nem nézi 🤷‍♀️

Remelem megedződik neki, mert ha kaki utan nem kenem be ki is csípi neki 🙄

2023. máj. 13. 07:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindket gyerekemnel ez van, 3 es 7 evesek
2023. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szereljetek fel bidét.Tudom, tudom nem egyszerű,nem olcsó, de hidd el megeri.Hosszútavon megtérül es sokkal higiénikusabb is.

Mi már nemigazan használunk wc papírt sem.Nem beszélve hogy nem kenegeti az ember a popsilyukán szét a cuccot,oda vissza, mert akarmennyire is puha az a törlő vagy wc papír megiscsak dörzsölöd vele.

Főleg ha érzekeny is ott vkinek.

2023. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban vettem tégelyes kikevert posikrémet, azóta teljesen megszűnt a pirosság
2023. jún. 12. 15:02
 7/10 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak is piros a popsilyuka körül.7éves már,és kitörli rendesen. Nem tudtam mi lehet a gond.Megoldódott a gyógyszertári krémmel?Használnod kell még?Kenjem be vele esténként?

Köszi ha válaszolsz.

2023. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen használd, mi kb 2 hétig hasznaltuk kaki után. Mar csak akkor ha piros lenne, azóta 1x szólt h csíp, piszkálta, megnéztem piros volt, bekentünk estere mar szép is volt. Tényleg jó ez a gyógyszertari tégelyes kevert popsikrém🙏🙏🙏
2023. júl. 31. 22:02
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem kend estént 1 hétig aztán majd meglátod. De elotte nekünk folyamatosan piros volt. Ettől a krémtől múlt el.
2023. júl. 31. 22:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszi a választ!

Ugyanaz vakargatni szokta,így vettük észre.Nem tudom eddig nem volt ilyen probléma hogy piros a popsi lyuk, vagy nem vettük észre.Csakhogy most irtál nagy nehezen de rávettem és megnéztem neki.

Megpróbáljuk akkor.

Este fürdés után bekenjük.

2023. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!