Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 hónapos lányom nem akar...

8 hónapos lányom nem akar inni. Víz, tea, ivólé, már mindent próbáltunk, de semmi. Más is van így a babájával? Mivel próbálkozzam még?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyatejes még, vagy tápszeres?

Egyébként én is így voltam, de az orvos azt mondta, nyugodtan kínáljam vízzel, nem kell próbálkozni, ha szomjas inni fog ő, ne aggódjak, nagyon jól van ez kitalálva. Lehet elég még neki az anyatej vagy a tápszer folyadéknak.

Igaza lett, a lányom azóta is vizet iszik, 2 éves. :-)

2010. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Kislányom sokáig nem ivott szinte semmit, próbálkoztam mindennel. Rájöttem, hogy vízből ugyanannyit iszik, vagy nem iszik, mint a cukros löttyökből. Most 16 hónapos, csak vizet iszik, amikor szomjas. Érdekes nála ez úgy van, hogy napközben egy-egy kortyot, (sokszor kínálom), és délután úgy 5 körül iszik egy csomót.
2010. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tápszeres. reggel és du.5-kor valamint este kap még tápszert. Ez elég lenne neki egész napra mint folyadék? Ezért nem iszik mellé, más folyadékot?
2010. okt. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!