Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem találok kicsi...

Miért nem találok kicsi méretű (1.5 évesnek) 5 ujjas kesztyűt?

Figyelt kérdés

Teszveszen is ami van vagy mind egyujjas, vagy 3-4-5 évesekre való. :(


Hát, nem jobb egy 5 ujjas kesztyű?? Sokkal könnyebb vele fogni.


2010. okt. 4. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb, ha rá tudod adni. Mi örököltünk egyet, az nem tudom honnan van, de imádta a lányom. Amúgy a kínaiban szokott lenni, de lehet még nem érkeztek meg a téli cuccok.
2010. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fogni könnyebb vele, de ráadni sokkal nehezebb
2010. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kínaiban nézd meg,én is ott láttam.Üdv!
2010. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hete volt a Tesco-ban 2 pár 500 Ft. De a kinaiban is lehet kapni. Nehezebb ráadni, de fogni könnyebb bene. Mi tavaly már ilyet vettünk 1 éveseknek.
2010. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is 5 ujjas kesztyűt adok a lányomra másfél éves kora óta, mert egyszerűen utálja az egyujjast.


Én kínaiban szoktam venni, és érdemes megnézni pl. piaci zokni és fehérnemű árusoknál is, mert már vettem ilyen helyen is. De kínaiban tuti, hogy fogsz kapni!!!

2010. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. Találtál azóta kesztyűt?

Épp tegnap voltunk vásárolni, a Brendonba és minden kinaiba megérkezett a téli cucc édi kis kesztyűk vannak.

2010. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!