Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet ez a folytonos...

Mitől lehet ez a folytonos bekakilás?

Figyelt kérdés
28 hónapos a kisfiam, kb 20 hónapos volt, mikor mondta, h nem kell neki pelenka, elkezdtük a bilizést. szépen haladtunk, pisilt is, kakilt is bele. mostmár ott tartunk, h alváshoz kap pelenkát, amúgy szépen pisil a wc-be. (ma már a déli alvás után is száraz pelust vettem le róla). viszont a kakilás dolog kriminális. eleinte az is ment a bilibe, viszont mostanában simán bekakil és ha kérdezem az okát, nem mondja meg. mintha ehhez ragaszkodna, v nem is tudom. tudnám vhogy ösztönözni v idővel ez is menni fog? csak mert elméletileg a bilibe kakilást könnyebben megszokják a picik mint a bilibe pisilést. nálunk meg totál fordítva van ez.
2010. szept. 30. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányaim talán 2-3 hónappal később voltak hajlandóak bilibe kakilni, mint pisilni. Valahogy nekünk sem ment ez. Én nem erőltettem. Mondtam, ha kakilnia kell szóljon, és adok rá pelust. Szólt és adtam. Aztán magától átállt a bilire.
2010. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:) akkor rendben van ezek szerint, h nála is fordítva van a dolog. lehet, h kicsit túllihegtem a dolgot, per pill. anyóséknál lakunk és lezabálja ezzel a fejem. én is úgy gondoltam, h magától kialakul majd, de megerősítettél, köszönöm:)
2010. szept. 30. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!