Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyereknek milyen...

4 éves gyereknek milyen rajzfilm való?

Figyelt kérdés
Kezdi kinőni az ilyen Bob a mester, Sam a tűzoltó, stb. 10 perces epizódjait, de szerintem egy egy órás mesét még nem ülne végig. Milyen rajzfilmek vannak, amik lekötnek egy 4 éves fiút?
2010. szept. 23. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Dora a felfedező, Go Diego, go! - ezek nagyon jók, ismerősömék kisfia (3 éves) nagyon szereti őket + a kedvence: Roary a versenyautó.
2010. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 5,5 éves, a lányom 4, ők szeretik a hosszú meséket is, együtt szoktunk nézni vasárnap délutánonként. Az első a 101 kiskutya volt, én is csodálkoztam, hogy végignézték :-)


Amúgy kedvencek az ELmo mesék, Lolka Bolka, Zénó, Menő manó, Tom és Jerry, és persze a Disney mesék,(Mikiegér, donald, Plútó) Snoopy, Kengyelfutó gyalogkakukk.


Dora és Diego nagy kedvenc nálunk is :-)

A fiam meg már nagy Bakugan rajongó, de 4 évesen a fiad lehet hogy még ahhoz kicsi.


Ninuminu ( 3 gyerekes)

2010. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom október végén lesz 4 éves, de már nyáron végigülte a moziban a Toy Storyt. Szerintem nyugodtan próbálkozhattok ilyen hosszabb mesékkel is.

Nálunk is nagy sláger a Dora és a Diego, de már nézte ezeket 2 évesen is.

Ami még aranyos szerintem az Őslények országa sorozat, most újra kaphatóak DVD-n, szerintem érdemes beszerezni pár részt belőlük.

2010. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hupikék törpikék
2010. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Süsü
2010. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon megy a Dóra a felfedező és a Diego. A fiam imádja, én ki nem állom. Kb 20 perces mese, de ezt a fiam végignézi. Emellett szereti a kockás fülű, Hohohot, Minusculet. Mást nem is engedek bár ezek az utóbbiak elég rövidek.
2010. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magyar népmesék
2010. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fiam a dzsungel könyvét imádja! Már annyiszor látta, hogy kívülről fújja az egészet, együtt táncol és énekel a szereplőkkel.
2010. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbálkozhatsz a hosszabb mesékkel. Az én fiam 2,5 évesen nyugalomban végig üli a Lúdas Matyit is például. Nálunk a Szaffi, Az erdő kapitánya, Mézga, Süsü, Farm ahol élünk a nagy kedvenc.
2010. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az en kisfiam is 4 eves es siman vegignezi barmelyik Disney meset..
2010. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!