Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam megfázott 3 napja mit...

Kisfiam megfázott 3 napja mit adjak milyen gyógyszert adjak neki?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam hétfőn reggetől beteg, 37.9 volt a láza hétfőn délután, és elvittem gyerekorvoshoz.Ő azt mondta vírus, de nem kell neki semmi gyógyszer csak orrcsepp, meg szívassam le az orrát.Kedd óta köhécselget, de nem vészes, jókedvű ezseget, de nem nagyon akar inni, inkább levesezünk, hogy így pótoljuk a folyadékot.én azért adnék neki köhögéscsillapítót vagy köptetőt, de fogalmam sincs, hogy melyiket, mert a dokitól rákérdeztem és azt mondta nem fontos neki adni, csak ha naggyon akarok, ha 3 nap után rosszabb lesz az állapota csak akkor vigyem vissza.Közben én is elkaptam tőle,terhesen pedig vigyáztam.Nah mindegy, most a lényeg, hogy mit adjak neki, milyen gyógyszert, ami nektek bevállt vény nélküli?
2010. szept. 22. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Köhögésre nagyon jó a Stodal. Jó hurutos és száraz köhögésre egyaránt. És te is szedheted nyugodtan.
2010. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is a Stodalt vagy Lándzsás utifű szirupt szoktunk használni! Próbáld ki valamelyiket, azt hiszem a lándzsásat is szedheted te is. Jobbulást!
2010. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, el kezdtük mind a ketten szedni ma a Stodalt.
2010. szept. 22. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!