Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kell Nálatok a bölcsibe a...

Kell Nálatok a bölcsibe a térítési dijon felül vinni valamit vagy fizetni még pluszban? Mennyi a téritési dij, és ezen felül mit visztek még?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Jövőhéten viszem a fiam és szeretnék tisztába lenni máshol hogy van ez, és mire kell számitani.Egyenlőre nem mondtak semmit, gondolom majd elmondják csak nem akarok totál tudatlan lenni.
2010. szept. 20. 12:53
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 420 Ft naponta az étkezési díj, ezenfelül havi 500 Ft csoport pénz, amiből fedezik a zsepit, szappant, wc papírt és szalvétát. Félévente 500 Ft a mobiltelefon feltöltőkártyára, kb. 6 hetente gyümülcsöt egész hétre az összes gyereknek. Szokott lenni videó és fénykép készítés, az nagyon húzos, de nem kötelező kérni.

Ezenkívül szoktam vinni játékokat, amiket használtan rokonoktól kapunk és nekünk már van otthon (pl. játékbabakocsi, dömper) Félévente egyszer-kétszer van fizetős program, pl.: légvár, arcfestés, ezek is 500Ft alkalmanként.

2010. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pl az önkormányzat fizeti az állandóra bejelentkezett család gyermekének az étkezését, egyébként 330 Ft egy napra az étkezés. Ezen felül a gyermeknek kell vinni havonta zsebkendőt, szalvétát, popsitörlőt/wc papírt. Alkalmanként fogkefét, fogkrémet, kézmosó szappant. Ezen felül bármit elfogadnak. Nyáron szoktam vinni naptejet.
2010. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

És a ruházat? Ti mibe viszitek?? Mert ha kimennek jéghideg van, és elmegy simán a harisnya meg a nadrág , de ha meg bent vannak megsül. Gondolom anniy gyerek között nem fogja a gondozó épp az én gyerekemet figyelni, hogy melege van vagy fázik. Vagy igen?

2010. szept. 20. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.Nálunk,mivel semmilyen kedvezményre nem vagyunk jogosultak,420 Ft a kaja/nap.

Havonta 1x kérnek:csoportpézt(700 ft)és 1 csoag szalvétát(100-as)1 csomag pzs-t(100-as) és ha szobatiszta a gyerkőc,wc papírt.

Örülnek gyümölcsnek,amit odadnak nekik tízóraira,én 2-3 hetente viszek 1 kg kb.

Ők ágyneműt,törülközőt,partedlit lapnak,azt nem kell vinni.

Kérnek fogkefét,fogkrémet,fésűt,meg kellett vinni a kezdésre színes ceruzát.

És természetesen kinti bemti ruhát,cipőt.

2010. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

330 ft/nap a térítési díj.

Havonta 1000 ft a csoportpénz.

Havonta 1x kell tisztasági csomagot vinni: zsepi, wc papír, törlőkendő, szappan, szalvéta

2010. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ruha: annyi volt a kérés a bölcsiben, hogy melegítőben vigyük a gyereket, ne szép ruhában. Ezen túl mindegy, csak kényelmes legyen, és ne legyen baj, ha jó koszos lesz. (Volt, hogy térdig sárosan hoztam haza a melegítőalsót egy kellemes délelőtt után :-))
2010. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk gumis derekú nadrágot kérnek kintre és bentre is(lányoknak is), nem lehet szoknyában. Harisnyát sem szeretik, ha kint hűvös van, ráhúznak a benti nacijára egy vastag kintit. Pulcsit, kabátot, sapkát rájuk adják.
2010. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!