Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leborotválnád a 7 éves gyereke...

Leborotválnád a 7 éves gyereked lábát, ha azt kérné?

Figyelt kérdés

Egyedül nem képes rá.

Borotválnád heti kétszer, mert zavarná?



2022. jún. 10. 18:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha olyan és zavarja, megtenném. De azért érdekes ha egy pubertáskor elötti gyereknek olyan szintű szőrzete lenne, hogy borotválni kelljen. A másik kérdésnél a 11 éves kor azért már reálisabb.
2022. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Leborotválnám, de vinném orvoshoz is, ez utalhat hormonproblémákra is.
2022. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

Biztosan nem! Kivinném a strandra, és végigmutogatnám neki a gyerekek lábait, feltűnne neki, hogy az övé is pont ugyanolyan. Vagy az oviban. Ha túl sok a szőke gyerek, el kell vinni másik közegbe, hogy lásson barna hajúakat is, illetve mutogatnám neten, hogy nézd, a lábad normális, de neki már nem(és mutatnék valami betegséges képet), hogy örüljön annak, hogy neki legalább nem olyan. Egy kis realitás nem árt a gyereknek.


Ha egy kis esze van, simán letudjuk ennyivel. Valószínűleg szorong a gyerek, más oka lehet annak, hogy a hibát keresi magában, pláne ennyi idősen!

2022. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem


Ha nagggyon szőrös lenne akkor gyantáznámnneki


Ha annyira zavarja. Kibírja


De nem hiszem, hogy egy 7 éves gyereknek annykra szőrös lenne, hogy ehhez heti 2 borotva kell


35 éves vagyok heti 1 alkalommal nyúlok a borotvához.

Strandszezonban heti 2 hogy a vízben ne szúrjon.

Pedig szinte fekete szőrzetem van, de nem nő ennék gyorsabban a lábamon ( fanszőrzetem igen)

2022. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
A nagyobbik lányom most 12. Most kezdte zavarni, hogy szőrös a lába. Kérte, hogy borotváljam le. Meg fogom tenni neki, mivel már tini. 10 éves kor alatt szerintem nem tettem volna. A kisebbik lányom 8 éves de neki eszébe sem jut ilyesmi. A nagyobbiknak szemöldököt is fogok szedni, mivel ő már tök más életszakaszban van.
2022. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12%
12 évesen már borotválja magának. Röhejes, hogy valaki nagylány az kár lenni, de anyuci borotválja a szőrét.
2022. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%
Igen leborotválnám. Lehet csak egy fellángolás mert hallott róla valahol, aztán pár nap vagy hét és elfelejti.
2022. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%

Azoknál a gyerekeknél akiket túl sok cukorral és finomított élelmiszerrel etetnek a szülei,előfordulhat hogy korábban érnek meg,hamarabb elkezdenek szőrosodni.Egy orvosi kivizsgálásra mindenképpen elvinném.

Nekem már 12 évesen nagyon erős szőr volt a lábamon,11 évesen már menstruáltam,mint kiderült pcosem volt,van. A hajam kisgyerekként is nagyon hamar zsirosodott,pattanások,elhízás.szval ezeket komolyan kell venni,súlyos gondra utalhatnak.

2022. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem anyukám anno nem engedte meg, mert hogy ‘erősebben fog visszanőni’, hát nem nőtt vissza erősebben, igazából a karomon pl sokkal gyengébb is a szőr mint volt, cserébe vér ciki volt a suliban hogy szőrös a lábam, jetinek csúfoltak ami a mai napig is fáj és megborzongok bele. Most várom a kislányomat, és ha kérni fogja én támogatni fogom a szőrtelenítésben, hogy inkább az a traumája legyen hogy fájdalmas a szőrtelenség, mint a csúfolódás miatt önbizalomhiánya legyen. Esetleg még a gyantán is el lehet gondolkodni, mert nekem gyantával kezdődött a szőrtelenítés és egyáltalán nem fájt akkor.
2022. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!