Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ingyen lenne? (Fotózás...

Tényleg ingyen lenne? (Fotózás bababónusz kuponnal)

Figyelt kérdés

Megkaptam a 18-24 hós bababónusz kuponokat és van közte egy madeinart családi fotózás ingyen kupon ami amúgy 27.000 ft lenne...

Kérdés: volt már olyan aki ezt beváltotta? Tényleg ingyen van?!?!?!?! (Nehezen hiszem, biztos azért valamit venni kell még pluszban pl. a képeket csak ikszezerért kapod meg :DDD)?!?!


2010. szept. 14. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Felhívtam őket. Hát, persze ment a körítés... meg a blabla.

Tényleg ingyen van a fotózás és tényleg ingyen van 1 darab keretezett kép, de aztán ha az egyórányi fotózás többi képét is szeretnéd bármilyen formában akkor az már ilyen 50ezrekbe kerül. Persze, ezt csak nagyon világosan rákérdezve, (ő meg csűrte-csavarta, hogy ilyen csomag, olyan csomag, mondom ÁRAT MONDJON, beszéljünk világosan) szóval az már ilyen 50ezer körül van.


Úgyhogy óvatosan aki erre az ingyen fotózásra vágyik! :DDDD

A fotózás tényleg ingyen van, csak képet nem kapsz :DDDDDDDDDDDDD

2010. szept. 14. 16:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azta, milyen rafkósak. Végülis tényleg ingyen fotóz, de képet már nem kapsz, ahogy te is írtad. Elképesztő turpisság.
2010. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

köszi, hogy írtál!!most olvastam a kérdésed, igaz nem kaptam ilyen kupont, de ha kapok óvatos leszek.

Amúgy tényleg elég "átlátszó", hogy 27000 ft os fotózás ingyen lenne...

2010. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Soós Apu válasza:

Mi voltunk MadeInArt fotózáson a családommal. Igaz, mi nem ingyen kaptuk a lehetőséget, hanem 6900 forintot fizettünk a fotózásért.

Semmi átverés nincs benne, remekül éreztük magunkat, a képek pedig egészen mások, mint amit máshol eddig láttunk.

Az igaz, hogy a képek nem olcsók, de nem is papírképeket készítenek, hanem kész falra akasztható termékeik vannak. Nekünk most két nagy vászonképünk van tőlük, de karácsonyra már készül egy kisebb sorozat is.

Szerintem ha valaki ingyen képeket akar, akkor az mindenhol csalódni fog. Náluk csak akkor kerül pénzbe a fotózás, ha tetszenek a képek, akkor viszont elkérik az árát a munkájuknak.

2010. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Viszont azért a 80 ezer kicsit sok 15 db kép (ez a minimum megrendelési csomag) adathordozón átadása, utána pedig minden kép 4 ezer. Negyed ennyiért sem gondolkodnék rajta, még ha nagyon tetszik is a kép, ennyit nem ér meg számomra! Gyakorlatilag minden vásárlóval fizettetek ki a nem rendelők képmunkálatainak költségeit.
2010. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!