Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes szülőként hogyan...

Kisgyerekes szülőként hogyan magyaráznád ezt el a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezné, hogy mi az a női topless boksz, mert mondjuk hallotta valahol ezt a kifejezést.

2021. szept. 13. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
40 vagyok, de még én nem hallottam sehol.
2021. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy fogalmam sincs, mi az, úgyhogy utánanézek.
2021. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, mi az, úgyhogy nem nagyon tudnék rá válaszolni
2021. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utánanéznék, mi az, és elmondanám neki.
2021. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Halányadjára kérdezed már meg?

Azóta se tudom, és pont ezt válaszolnám. "Mellesleg" kíváncsi lennék vajon hol halhatta.

2021. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Hallhatta
2021. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Azt mondanám neki, hogy ilyenről idióták beszélgetnek, és mi nem vagyunk azok.
2021. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Megmondanám neki, hogy a topless azt jelenti angolul, hogy felső nélküli, tehát biztosan felül meztelen nők boxolnak, amit pár férfi biztosan szeret nézni, leginkább azok, akik ritkán látnak szép meztelen nőket.


Ebben semmi extra nincs.


Ha nagyon kicsi a gyerek(ovis), akkor azt mondanám, hogy póló nélküli nénik boxolnak. Miért? Mert ezt így találták ki, de ilyet csak felnőttek csinálhatnak.

2021. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy boxolnak, a topless pedig azt jelenti, hogy milyen ruhában. Ha megkérdezi, hogy milyen ruhában, akkor azt mondanám, hogy sportnadrágban. (Mivel ugye az van rajtuk). Attól is függ, mennyire kicsik, egy négyévesnek nem mondanék ennél többet, egy 7-8 évesnek úgy mondanám, hogy box közben csak sportalsót viselnek, sportfelsőt nem.
2021. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!