Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik korszak volt a legkönny...

Melyik korszak volt a legkönnyebb-legnehezebb a gyerekednél?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám,de már nagyon várom,hogy sétálhassunk,beszélgethessek vele.Nekem a kezdet volt nagyon nehéz.
2010. aug. 24. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.Mi most eljuk at a legnehezebb korszakunkat.A lanyom 2 eves es hisztis,akaratos,onfeju,makacs,dacos es meg sorolhatnam,pedig eddig egy minta gyerek volt.Az igaz,hogy mindig is egy energia bomba volt,de akkor sem volt ennyi gond vele mint most.:-)))Persze ez a korral jar es remelhetoleg nemsokara tul leszunk rajta.:-)Ettol fuggetlenul minden kornak megvan a szepsege es nehezsege.:-)Amikor atolel es majd osszetor,mert annyira ki akarja mutatni,hogy mennyire szeret,akkor total elolvadok tole es egybol levesz a labamrol.:-)Viszont mostmar azt elertuk nala,hogy nem szalad el az utcan,hanem szepen setalunk kezenfogva.Szep lassan alakulnak a dolgok,csak ki kell varni es nagyon sok turelem kell hozza.:-)

Szep napot.

Udv.egy 10 eves nagyfiu es 2 eves kislany anyucija!

2010. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém 13 hónapos, szóval még nem tudom mi lesz a legnehezebb időszakunk mert a dackorszak és a lázadó tinikor még hátra van, de azt tudom, hogy az eleje volt a legszebb. Tökéletes kisbaba volt, mindent pont akkor és pont úgy csinált ahogy kell. 3 hetes korától végig alussza az éjszakákat, mindig nagyon jó étvágya volt, nyugodt, csendes, mosolygós kisbaba volt, mindenki imádta engem pedig irigyeltek, hogy ilyen jó kisbabám van. Most sem rossz gyerek csak már huncut és nagyon rafinált, már feszegeti a határait. Egyénként nagyon értelmes gyerek, érti amit mondunk neki, de sokszor direkt úgy tesz mint ha nem hallaná vagy nem értené :D Válaszolni még nem nagyon tud, csak néhány szót mond, de mindig megérteti magát velünk. Most kezdődött el nála a szeparációs szorongás úgyhogy nehéz ez az időszak mert sokszor ha ott hagyom egy fél pillanatra elkezd üvölteni fél, hogy örökre magára hagyom, pedig csak pisilni megyek el :D Már megtette az első lépéseit, esett is már egy párszor. Az első pár esésnél kétségbe estem, hogy jajj betörik a gyerek feje meg hasonlók, de már megszoktam ha elesik felkel és megy tovább :D

Igaz az a mondás, hogy kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond.

Majd tizenakárhány év múlva más miatt fogunk aggódni. :)

2010. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2,5 éves fiam van és egy 7 hónapos. A pici nagyon aranyos, de a nagyobbik veszélyt jelent rá. A nagy hisztis, nagyon nehéz vele. 2 éves kora óta nagyon szeszélyes.
2010. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!