Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy/mivel nyírjátok le a...

Hogy/mivel nyírjátok le a fiatok haját?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiam iszonyatosan fél a hajnyírótól. Amikor az apja nyírja a saját haját, akkor is úgy üvölt, mintha vernénk. Az övét eddig csak 2-szer sikerült lenyírni, de nagyon sír. Nem tudom, mit csináljunk vele. Odaadtam a kezébe, hogy nézze meg, nem bánt, de ellöki és sír.

2021. máj. 19. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Akkor sír 10 percig.

Nem dől össze a világ

2021. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első két alkalommal fodrász vágta, ollóval, ahogy sikerült.

Utána gondoltuk, megpróbáljuk itthon. Először végignézte, ahogy az apja nyírja a saját haját, aztán beültettük a székbe, mesét kapcsoltunk neki, az elterelte a figyelmét, és az apja gyorsan lenyírta. Nem a kedvence, ficereg közben, de nem ordít, és az apja igyekszik gyorsan csinálni. Mondjuk a mi fiunk nagyobb volt, elmúlt 2 éves, mikor először nyírtuk neki otthon. Egyelőre így működik a dolog, kb.2 havonta nyírjuk a haját.

2021. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Elvittem őket fodrászhoz, mert a zúgótól féltek, ollóval meg nem mertem, mert ugye mozog. Az nagyobbik szerette, totál belebambult, akpott valami műanyag dínót meg cukorkát, volt egy akvárium is, azt mindig megcsodáltuk... jó program volt, kedves nénivel 500 Ft-ért. A kicsinél (később, ugyanakkoraként, ugyanannál) ott még nagyobb hiszti volt, szerintem az összes vendég világgá ment... úgyhogy őt inkább itthon. Nálunk is mesenézés van közben, hogy ne figyeljen arra, hogy naaaaaagyon szúúúúúr, de akkor is extra gyorsnak kell lennem :)
2021. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Hajvágó géppel kb két havonta. Én lefogom, apja nyírja, de én se szeretem, mert a sírás miatt egy 5 perces mutatványból lesz fél óra. Legutóbb én vágtam ollóval, adtam neki kaját, zenét is kapcsoltam, de ahogy a levágott haja elkezdett rahullani a testére, úgy sírt, mint a hajnyíró gépnél. Most 16 hónapos, alig várom, hogy jobban tűrje, mert imádnék neki menő hajakat nyírni.
2021. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
78%
Egyébként vannak nagyon halk hajnyírók amik kifejezetten erre lettek kitalálva.
2021. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!