Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6.5 éves lányom sikeresen...

6.5 éves lányom sikeresen ránk nyitott intim együttlét közben. Mit mondjak a gyerkőcnek, ha kérdezőködik?

Figyelt kérdés
Visszavittem aludni és annyit mondtam összebújtunk. Majd visszaaludt.
2021. márc. 28. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Hát ezt már s.optad.

Én is ranyitottam kb ilyen idősen anyamekra, a kép sajnos azóta is belém égett.

2021. márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk. Azt hittük elaludtak, erre egyszercsak az ajtófelől halljuk, hogy "fúj". Én azt mondtam, hogy a felnőttek szokták néha így szeretni egymást, mindenkinek a szülei, de ha lehet, ne reklámozza a suliba. Azóta nem téma szerencsére.
2021. márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát a fiaim már simán rákérdeztek 2-4 éves koruk között olyasmikre, hogy miért veszek tampont meg hogyan kerül a kisbaba az anyukák pocakjába. Szóval ha ezekről már beszéltetek, simán lehet mondani, hogy épp szerelmeskedtetek és máskor kopogjon, mert olyankor csak ti akartok kettesben lenni.
2021. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"a felnőttek szokták NÉHA ugy szeretni egymást 😂😂😂😂😂😂


Hát, mi minden nap szeretjuk igy egymást, többször is. Majd 7 éves gyereknek el lehet magyarázni már szerintem , hogy azért van becsukva az ajtó, mert ketten akartok lenni és olyankor ne zavarjon. Ha mégis halaszthatatlan, akkor viszont kopogjon. Ez az alap szerintem..

2021. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 jól van Krisztike tudjuk hogy ti napi többször, de változatlanul nem érdekel senkit.

Könyörgöm szerezz már valami fogyatékost akit barátnödnek nevezhetsz, ne itt fáraszd a jónépet a magánéleteddel, te szánalomhalmaz. Ennyire nem lehetsz magányos. Mindenki utál mi?

2021. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4.

Örülök, hpgy szaporák vagytok, mint a nyúlak és nem zavar, hogy a gyerekeitek a szomszédban játszanak, többször is rátok jön. Nekünk viszont teljesen jó este, amikor nyugiban egymásra koncentrálva és nem arra, hogy hallanak e vagy mikor kopognak, mert kell valami.

2021. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem tökéletesen elintézted azzal, hogy összebújtatok. Valószínűleg nem fogja tovább firtatni. Mindenesetre melegen ajánlom nektek egy rigli beszerzését az ajtótokra.
2021. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!