Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A GYES-t fogom kapni akkor...

A GYES-t fogom kapni akkor is, ha dolgozni kezdek?

Figyelt kérdés
Októberben 2 éves lesz a kisbabám, megyek vissza dolgozni és bölcsibe fog járni, nekem akkor is jár a GYES a 3. életévéig ha bölcsis lesz és úgy dolgozok 8 órában?
2010. aug. 17. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert GYES mellett lehet dolgozni! Igényled, s a 3 éves koráig meg is kapod!
2010. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy igen!!


Amúgy én is ebben a helyzetben vagyok. Júli 5-én volt a kislányom 2 éves , már egy havi GYES-t kaptam és szeptembertől vagy októbertől megyek vissza dolgozni!! Szep.6-tól meg kezdjük a bölcsit!


ÁÁÁÁÁÁÁ már előre szenvedek!!! Nem akarom bölcsibe adni és nem akarok dolgozni!!!!

2010. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második, mintha magamat hallanám :) :) :) Én vágytam vissza dolgozni, de a pénz miatt muszáj, most hogy egyre közeledik az idő, egyre idegesebb vagyok, nem tudom elképzelni, hogy más fog törődni a gyerekemmel :( De próbálok jó arcot vágni hozzá, hogy ő ne érezze meg rajtam, kitartást!!!!!!!!
2010. aug. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!