Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek egy 2 éves...

Mit vennétek egy 2 éves kislánynak ajándékba?

Figyelt kérdés
Kislányomnak nemsokára névnapja lesz és már egy hónapja azon tanakodunk hogy mit lehetne venni neki ajándékba!Már szinte mindene van és ezért nehéz kitalálni!Hááátha ti tudtok segíteni!!!
2010. aug. 13. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.ha minden meg van akkor vegyél neki,egy kis apróságot,pl buborékfújót,az mindig kell,vagy egy műanyag háztartási gépet,pl vasaló,vödör,étkészletek.vagíy egy szép képeskönyvet,esetleg csajos hajgumit,ha hosszú a haja,vagy csatot a hajába.
2010. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!

Igen én is arra gondoltam hogy valami olyan játékot vennék mint pl. amit te is írtál hogy vasaló vagy játék étkészlet stb...!!

2010. aug. 14. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Pénztárgép, porszívó, játékkonyha. Nagyobb méretű gyöngyfűző.

[link] vagy a multkor láttam a babaexpon nagyon aranyos kislány fotelt. Én lehet, hogy ilyet veszek neki. Vagy ha nincs akkor kis széket asztalal is vehetsz.

2010. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!