Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy adjam 18 hós lányomnak a...

Hogy adjam 18 hós lányomnak a homeós golyócskákat?

Figyelt kérdés

nagyon fáj az ínye.már az utolsó fogacskái jönnek ki.homeós golyókat adtak a gyógyszertárba.azt mondták reggel-este 5 szem.de mivel ő kicsi és nem tudja a nyelve alatt tartani ezért pici vízben oldjam fel neki és itassam meg vele,de figyeljek arra hogy minél tovább a szájába tartsa mert ott szívódik fel.de nem fogja úgyse a szájába tartani

esetleg ha feloldom vízbe és azzal dörzsölgetem az ínyét.az jó lesz?

ti hogy csináltátok?


2010. aug. 11. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor a dokink adta be nekik-születésük után kapták az elsőt-egyszerűen a szájukba tette,nemigen tudtak mit kezdeni vele,ott maradt amíg el nem olvadt.Én is csak a szájukba adom,h szopogassák,de azt ajánlják,h oldd fel vízben,úgy add.Dörzsölgetés nem tudom mennyire hatékony,esetleg próbáld pici kortyokban adni neki.
2010. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!