Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket iszik két év körüli...

Miket iszik két év körüli gyerkőcötök? És pl. Kubut milyen gyakran adtok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima vizet iszik a fiam, a nagyobb is. Nagyon ritkán, pl, ha nem főzök levest, akkor kapnak 1 dl gyümölcslevet. Kubu és társai akármennyire egészségesnek hirdetett, nem kapnak. Inkább főzök gyümölcslevest!
2010. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általában vizet, vagy babateát. Meg persze 3x 2 dl tej. Aztán van még leves is, majdnem minden nap. Mostanában naponta kap kb. egy dl rostos ivólevet az enyémből, és ennyi. 20 hónapos. Kubut egyszer akartam adni neki, de nem itta meg. Így azt nem kap.
2010. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

itthon:

vizet, tejet felesbe higitott alma és meggylevet gyümölcscentrifugával.

télen narancs és sütőtöklevet ugyanigy csak egy liter gyümöcsléhez három deci vizet számitok.

mamánál:

szörpöt kakaót és tejet


utazásnál:

babaitalt és vizet felesbe - régebben az instant teákat-


kubut és ilyesmit szinte alig v. max. akkor ha nem tudtam venni gyümölcsöt de számomra értéktelen mert hónapok óta ott áll a polcon hiába irják rá hogy 48 vitamin meg ásványianyag van benne nekem akkor is vacak.

2010. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vizet és tejet mindennap.Alkalmanként gyümölcslevet pl ha vendégség van,de úgy tapasztalom a víz a kedvenc,főleg ilyen melegben.
2010. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23 hónapos kislányom általában vizet iszik, nagy ritkán cukrozatlan gyümölcsteát vagy itthon készített rostos ivólevet. Nem szoktam bolti leveket venni, épp néhány napja hallottam egy riportot a rádióban (Kossuth)a különféle gyümölcslevekről, ami megerősített az elhatározásomban...
2010. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 éves fiam ha szomjas általában vizet iszik, ezen kívül csak gyümölcscentrifugával készített gyümölcslevet, és citromos vizet kap. Reggel és este iszik még házi tejet.

Kubu és társait soha nem adtam neki.

2010. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak a vizet issza meg, ill. reggel és este a banános junior italt.
2010. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kubut minden nap megiszik egy üveggel.Tartósítószer mentes és a legtöbb változata cukor mentes is. Nekem a gyerek kedvence.
2010. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De jó nektek, hogy kifejezetten a vizet szereti a gyerkőcötök! Én aggódom a fogacskái miatt, de hiába próbáltam/próbálom sokszor az édesítés nélküli dolgokat, az én kislányom ezeket nem fogadja el.Úgyhogy min. enyhén édesnek kell lennie, hogy megigya.Hígított gyümölcslevet, enyhén cukros, citromos gyümölcsteát, jól felhígított szörpöt iszik.
2010. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szentkirályi ásványvizet.

Néha felesben higított 100%-os almalé + víz keverékét


Kubut, Jupi-t és egyéb szuperságokat még nem kapott, ahogy HIPP agyoncukrozott teagranulátumot sem.

2010. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!