Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kisasztalt, es szeket...

Milyen kisasztalt, es szeket vegyek kislanyomnak? Legyszi, ha tudtok tegyetek linket is.

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 1 hónapja vettem 16 hónapos kislányunknak, az OBI-ban, sima kis négyzet alakú műanyag kisasztalt, és egy kis széket, ezt is ott, műanyag kis színes.
2010. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia,

mi az Ikeaban vettük a Mammut sorozat asztalkáját 2 kis székkel, a fiam nagyon szereti, sokat csücsül ott, mert imád rajzolni. Én szalvéta technikával a székek háttámlájára csináltam Verdát, Micky és Minnie egeret, Micimackót. :)


[link]

ez a szék, ilyen az asztalka is

2010. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én a corában vettem tavaly Hrecegnős szetett: kör alakú kis asztal, két összecsukható, de kényelmes karfás szék és napernyő van hozzá. Tavaly elvittük a tengerparta is, bagyon jó hasznát vettük és mindenkinek tetszett a kis hercegnőm. Volt akkor Micimackós is, meg Verdás is és még pár hete is láttam. Tavaly 9900,- ba került. Sajnos nem tudok linket küldeni, de képet róla igen, küldj privit, ha kérsz.
2010. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Corában múlthéten 5000ft volt a napernyős kerekasztal 2 székkel. Én műanyagot vettem. A szék micimackós 1290 Baumaxban,asztal 2500 körül. Az egyszínű műanyag szék 7-800,asztal 15-1800.
2010. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is Ikeás van nagyon meg vagyok elégedve vele.
2010. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is az Ikeában szeretnék majd venni, mert a keresztgyerekeimnek is olyan van, amit az egyik válaszoló már említett, és nagyon jól beváltak.
2010. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Ikeasat vettunk.
2010. aug. 12. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!