Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesen lehet körömgomba?...

2 évesen lehet körömgomba? Ilyen idősen lehet ez? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
A nagy lábúján elszíneződött a köröm,olyan sötétszürkés-sárgás.Pár hét alatt lett ilyen.A lába többi része szép,nem hámlik vagy ilyesmi.Vegyem komolyan a dolgot?
2010. júl. 26. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
IGen, vidd el orvoshoz. Gyerekeknél nem tudom, de felnőtt korban legalább 1 hónapos gyógyszeres kezeléssel gyógyítható, a recept nélkül kapható ecsetelők, csak kiegészítésnek jók.
2010. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Candibene,mi ezt kaptuk rá.
2010. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utólsónak:És neked is ilyen pici gyereknél volt?
2010. júl. 26. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos! Recept nélküli krém(orvosi javaslatra vettük),pár nap alatt elmúlt tőle.
2010. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nemrég voltam a saját lábammal a bőrgyógyásznál és rákérdeztem a gyerekek körmére (4,5 és 1,5 évesek), mindegyik olyan, mintha gombás lenne és a doki mondta, hog ebben a korban BIZTOSAN nem gombás, ők ezt köröm-növekedési eltérésnek hivják és nem kell vele semmit se csinálni.

De ha van rá gyógyszertári recept nélküli, amit itt ajánlottak, és kicsiknél is használható, akkor szerintem azt kipróbálhatod...

2010. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!