Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnám letesztelni...

Hogyan tudnám letesztelni hogy szeret e a barátom?

Figyelt kérdés
Úgyérzem hogy szert meg minden ok.De van eg kis furcsaság vele,hogy szeretne többet a haverokkal lenni stb.azt kéri bizazk benne,és ne keresgéljem jön ő úgyis.Most eltelt 3nap majdnem és semmi ilyenkor hivtam azeelött telón most nem teszem.Ez iogy jó,vagy csináljak valamit.Ez lenne a normásis,hogy napokig semmi?!Szte igen és ő attól még szeret aztmondja csak azt nem szerti ha rajta lógok örökké mert van mikor csak a haverok kellenek!
2010. máj. 26. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szakítani akar veled csak még nem tudja h mondja el neked. :( Láttam már erre két példát is. Sajnos mindkettő a nővéremmel történt meg. Mindkét sráccal ugyanaz volt a helyzet. Az utolsó két három hétben furcsán viselkedtek egyre kevesebbet taliztak a nővéremmel majd amikor a tesóm már nem bírta akkor felhívta őket és neki kellett megkérdeznie h akk most mi van??? És így derült ki mindkét esetben h már nem szereti a pasi a tesómat. (Természetesen nem egyszerre járt velük, nem úgy értettem!)


L/13

2010. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, h tényleg nem bírja, ha ráakaszkodnak. Nekem is volt ilyen barátom, aki teljesen odáig volt értem, nagyon szeretett, és ezt egy kicsit túlzásba vitte. Minden reggel együtt mentünk suliba, szünetekben együtt lógtunk, és minden délután hazakísért. Aztán egész délután kaptam az SMS eket, h mi van velem, úgy hiányzok neki, stb. H.lyét kapok az ilyenektől. Aztán amikor mondtam neki, h vagy hagy nekem egy kis teret, vagy szakítunk, akkor meg besértődött. De én soha életemben nem bírtam, ha ennyire rám szállt valaki. Ez van, ilyen vagyok. Lehet, h a te barátod is ilyen, de az is lehet, h már le akar rázni, ahogy az első válaszoló is megírta. Te ismered, te döntsd el. Sok szerencsét! 21/l
2010. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adj neki teret! El fogod szúrni, ha a barátaitól "veszed el"...
2010. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem kerestem és ma este ő kereset msn-en hogy holnap mindenképen talizzunk,és a haverokat is lemondta:DNem túlságosan akaszkodtam am rá de ő ilyen nem is volt még ilyxen kapcsolat ami már 5hónapja tart ,nem mintha ez oylan nagy idő lenne de nála igen!arra kért csak,hogy értsem meg neki kell a szabadság is,és bizzak benne nem csajok miatt van ez.Kösz a válaszokat am:D
2010. máj. 27. 00:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az embernek van egy kapcsolata, a barátai és a saját tervei, céljai, élete megmaradnak. Ha a párod napi szinten hivogat, követ és rajtad lóg, akkor természetes módon egy pont után túl sok lesz a jóból és levegő és tér kell. Ez egy házasságon belül is alap (hidd el, ebben élek, tudom). Minden embernek igénye és joga is van ahhoz, hogy saját tere és barátai legyenek, hogy kicsit eltávolodjon. Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy el akar menni, vagy nem szeret eléggé!!! Csak azt, hogy ha minden nap karácsony van, már nem olyan élvezetes. Hagyd, hogy hiányozz, visszajön, mindig! :) L27
2010. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz,köszönöm!!!!
2010. máj. 28. 12:11
 7/8 anonim válasza:

Lehet vízöntő? a vízöntőknek nagyon fontos a megfelelő szabadság!

De amúgy én a pasid mellett vagyok, hisz ne hiszem hogy te örülnél annak hogy valaki folyton rajtad csüng, és nincs egy csepp nyugalmad se tőle.

2010. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oroszlán!

De ez nem egészen igy van csak volt olyan nap hogy többszőr kerestem egyébként nem csüngtem sosem rajta.Most nem keresem meg semi hát ő hiv:)

2010. máj. 31. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!