Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az anime, manga, és egyéb...

Az anime, manga, és egyéb dolgok, ahol a szereplőket, köztük a kisfiúkat is szexuálisan provokatívan öltöztetik mutatják be sokszor, kihatással lehetnek egy gyermek szexuális fejlődésére?

Figyelt kérdés

Mi tennél ha a fiadat azon kapnád, hogy kisfiúkat ábrázoló, manga stílusú rajzokra veri?

:S


??


2010. ápr. 14. 21:05
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
ne tőlem kérdezd, én sosem mondtam ilyet hogy ő pedofil lenne, csak az előttem szóló "kedves" válaszoló.
2010. ápr. 14. 22:02
 22/32 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem azért annyira nem kellene aggódnod, mert ezekről a figurákról nemigen lehet megállapítani, hogy fiúk e vagy lányok. Főleg ha szexuálisan öltöztetik fel őket. Ebben a korban szerintem nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani a dolognak. Akkor aggódj, ha esetleg pár év múlva fiúkra veri majd. A kamaszodó fiúknál természetes, hogy mindenre kiverik amire lehet. Le fog ezzel állni hidd el.
2010. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Szerintem leülnék és megbeszélném vele a dolgot. A fiad mennyi idős?Ha még tini nyugodtan beszéld meg vele, hogy ez nem egészséges dolog, azok a rajzok nem adják vissza a valóságot. Ha pedig felnőtt férfi mond meg neki, hogy reméled nem a fiúkhoz, kisfiúkhoz vonzódik. Amiket láttam mangák azokon a fiúkat nem lehet megkülönböztetni a lányoktól.
2010. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
71%

semmit

a manga, hentai nem gyerekeknek készül

a japán rajzfilmek nem nyugatiak, hogyha rajz akkor az mese, meg gyerek

más kultúra, nem kell úgy élniük, meg úgy gondolkodniuk mint nekünk


a gyerekemmel mit csinálnék? semmit

attól is függ hány éves

diszkréten kezelném a dolgot

azért vagyok a szülője, hogy biztos pont legyek az életében akire számíthat akkor is ha nem minden tökéletes

titkon reménykednék persze, hogy nem lesz pedo, meg majd kinövi, ja és megtiltanám neki a papi pályát :D

2010. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
71%

ja és még 1

a rajzot nem öltöztetik

az egy rajz

nem létező személy

nagy fejü hatalmas szemü humanoidok nem léteznek

2010. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

egyébként kedves kérdező, te nézegetsz ilyeneket?

elég gyanús a kérdés :D

2010. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

ez attól függ, hogy hány éves

ha kicsi, és a korosztáylára veri akkor max homi, nem pedo

ha a fiad 30 éves, no akkor már inkább az

de inkább élje ki a vágyait rajzokon, mint hús-vér gyerekeken

2010. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
70%

közben elolvastam amiket irtál/irtatok


én nem ülnék le vele megbeszélni, hogy figyelj fiam, láttam ahogy rajzolt kifiúkra verted

hát nemtom, én biztos ott helyben elsüllyednék szégyenemben


annyira nem biztos, hogy a bűntudat keltése olyan hatásos lenne, attól lehet csak igazán bekattanni

a tiltás sem jó, akkor annyit érnél el vele, hogy még nagyobb titokban csinálná


beszélj egy gyermekpszichológussal erről egyedül

hogy mit tegyél ebben az esetben

esetleg írj el levelet Ranschburgnak vagy Vekerdynek

2010. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanmár, ne legyünk ennyire prűdek! 27 éves vagyok, de sokmindenre felizgulok, amiről az ember nem mesél másoknak, biztosan ti is így vagytok vele, nézzetek magatokba! (lehet ez egy mondat, egy elképzelt szituáció, vagy ember) Ne mondjátok már, hogy nektek nem voltak kicsit furi szexuális fantáziálgatásaitok tinikorotokban, vagy utána, vagy akár MOST is!! Nem kell ennyire megijedni! Ez az ő magánügye, ha ez esik jól neki, élvezze, nem akkora tragédia ez! Lehet, hogy van meleg hajlama, az is lehet, hogy nincs, csak kíváncsi és épp ez köti le a figyelmét! De ettől még nem lesz belőle közveszélyes pedofil ha felnő! :)) Adj neki időt, amíg megtalálja a saját irányát a szexualitás terén! L27
2010. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
80%

Én lány vagyok de én is szoktam shotát nézni, yaoit olvasni, nézni (meleg manga, anime), a barátom is szereti az ilyet, ő már felnőtt férfi, sosem volt meleg, még csak nem is biszex pedig én nem bánnám. Az embernek tetszhet ilyesmi anélkül is hogy egy pedofil beteg állat lenne. Vagy aki a horrort szereti az rögtön baltás gyilkos? Ez csak egy hasonlat de gondolom érted mire gondolok.

Hiába tiltod, úgy sem érsz vele semmit, inkább beszélgessetek el ezekről a dolgokról és akkor jobban megérted majd.

2010. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!