Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire fogadnátok el, ha az...

Mennyire fogadnátok el, ha az osztálytársatokról kiderülne, hogy transznemű?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Miért is kellene hogy zavarjon? Elfogadnám. Nem ilyen dolgok miatt kell megítélni az embereket. Bánthatják őt elegen, nem kellenék hozzá én is.
2015. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Számomra ez elég beteges és perverz dolog, de nem lehet mit tenni, nyilván mások nem fogják és nem is tudják őt befolyásolni ebben a kérdésben. Ha zavar, kerüld el, vagy ne vegyél róla tudomást.
2015. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Teljes mértékben elfogadom. Amikor gimis voltam, volt egy lány, aki lekötözte a melleit, és nagyon fiús ruhákat viselt, hogy srácnak nézzék. Tudtuk róla,hogy transz.
2015. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
1-es vagyok. Na azért lettem lepontozva, mert szerintem nem kell másokat bántani? Gratulálok annak aki lepontozott. A transzneműség nem választott dolog. Bármelyikünk születhetett volna így.
2015. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Teljes mertekben elfogadnam,es kiallnek mellette,ha bantanak.
2015. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Én biztos haverkodnék vele, a transzneműek tök érdekesek.
2015. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Attól függene teljes mértékben, hogy szép e.
2015. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Elfogadnám, az én osztályomban ilyen miatt biztos nem lenne kiközösítés.
2015. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk minden nap megvernék.
2015. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Elfogadni elfogadnám, és biztos megvédném ha bántanák, de nálunk senkit sem bántanák, szóval őt sem valószínű :D


Ennek ellenére engem ez az egész 'taszít' kicsit, hiába nem tehet róla, szóval ugyanúgy nem tudnék rá nézni, de mindent megtennék, hogy ezt ne érezze, mivel ez már az én problémám :D

2015. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!