Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tetszem a tanáromnak?

Tetszem a tanáromnak?

Figyelt kérdés
Állandóan megjegyzéseket tesz,,hogy ilyen-olyan szép vagyok,mondta,hogy majd érettségi után elbeszélgetünk kettőnkről. Az osztálytársaim is folyamosan ezzel piszkálnak,hogy én meg Ő... Most 46 éves,tudtommal többször összejött már volt diákokkal,nem házas,nincs gyereke. Akarhat valamit tőlem is? Most vagyok végzős,egy rövid kalandnak kipróbálnám,mert amúgy jó pasi,dehát mégis csak 46 éves és a tanárom.
2014. dec. 9. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Persze, pedofilok mindenhol akadnak, ahogy naív tinilányok is.
2014. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tetszel neki,de úgysem akarna többet ezek szerint mint szex.De ahogy látom Te sem.Csak nehogy beleszeress.:)
2014. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy nem akar mást, csak szexet, 46 éves, az ég szerelmére! Nincs magánélete, a 18 éves lányok meg kb.22 nek néznek ki manapság. Főleg az olyanok, akiknek belefér "egy rövid kaland" az "apjukkal", csak azért, mert jó pasi. Hülye lenne kihagyni, hogy megdughat.
2014. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy tetszel neki, a baj csak az, h ezt tudomásodra is hozza. Meg kéne várnia vele az érettségit.

Ha a szüleid megtudják még ki is csapathatják a suliból.

Nálunk is volt ilyen a suliban, első két felesége diákja volt:) Másodikkal együtt maradt ha jól tudom és gyerekük is van.

Másik tanár meg "csak" szexelt a diákkal, őt kirúgták.

2014. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem pedofília, az ég szerelmére!

A pedofilok a FEJLETLEN kisgyereket "szeretik".

Manapság már egy 14 éves sem néz ki fejletlennek.

Ez maximum efebofília.


Morálisan már más kérdés, én helytelenítem, de ha neked van hozzá gusztusod, akkor tedd meg.

2014. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem pedofil...de lehet ha incselkedsz vele és utána meggondolod magad megerőszakol!!ugye sok elborult agyu beteg tanàr van még a főiskolàkon is!!a legtöbb ilyen elvan telve magàtól és agresszívek !tehàt jól gondold meg akarod-e igazàn!! De amúgy én 18 évesen se csinàltam volna szottyad seggű öregekkel:))))
2014. dec. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!