Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kell pettingelni?

Hogyan kell pettingelni?

Figyelt kérdés
Ugy értem mit hogy hogy kell mit hova rakni stb szooval értitek!!
2010. jan. 20. 14:14
 1/9 anonim válasza:
100%
Aranyos vagy! A pettingnek az a lényege, hogy minden olyasmit csináltok, ami jól esik, kivéve azt, hogy a fütyi nem kerül bele a nuniba! Lehet egymást csókolgatni, mindenhol megsimogatni, megfogdosni, megnyalogatni, meghúzogatni...stb. De nem bedugni a fütyit!!
2010. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!!

és hány éves kórtol érdemes vagy hogy irjam!!!!

szoval értitek!

Amugy 1 válaszoló hány éves vagy?

És fiu vagy v lány?

2010. jan. 20. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyi éves kortól érdemes, amikor már érdekel amásik teste és találsz hajlandó partnert is erre.


És addig, amíg elég érettek nem lesztek a felelősségteljes szexre, védekezés mellett és amíg meg nem találod ahhoz is a megfelelő párt.


Mivel így is teljes kielégülést lehet elérni mindkét félnél, érdemes gyakorolni és így a terhességtől sem kell rettegnetek.

És később hálás lesz minden partnered az előjátékok során, ha alaposan kitanulod, ilyenkor mi a jó a másik félnek!

2010. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
68%
Én-az első válaszoló- sok éves vagyok. Nős, két gyermek atyja! Szerintem te még nagyon fiatal lehetsz a pettinghez is, nem kell elkapkodni!
2010. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
szerintem a kérdésed, válaszaid alapján még fiatal vagy ehhez...olyan 14-15 évesen már lehet szó sztem pettingről, de korábban nem....a petting gyakorlatilag mindent takar magán az aktuson kívül (tudod, mikor a fiú bedugja a farkát a lányba)... tehát a csóktól kezdve a ruhán keresztüli simogatáson, ölelgetésen át, egészen a nyalakodásig (nemi szervek szájjal való ingerlése, a puncit nyalni szokta a fiú, a lány pedig szopogatja a fiúnak)
2010. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel az előttem válaszolók már a pettinget remekül megmagyarázták, inkább csak arra válaszolnék, hogy mikor érdemes elkezdeni. Leginkább úgy fogalmaznám meg, hogy akkor érdemes, ha az adott fiúval/férfival kapcsolatban olyan érzések támadnak benned, hogy attól összeszorul a gyomrod, bizsereg minden porcikád, és izgulsz, a torkodban dobog a szíved, és úgy érzed, hogy legszívesebben letepernéd. Ehhez nem kell szerelem feltétlenül, amit leírtam, azt lehet nevezni szimpla testi vágynak, "kémiának", kémiai reakciónak két ember között. Szóval, ha mindezeket, vagy hasonlót nem érzel, akkor még nem érdemes pettingelned, illetve bármiféle szexuális dologba fognod, mert nem fogod élvezni. Csalódás lesz, és nem fogod érteni, hogy mi is a jó ebben. Én anno, 15 évesen, mikor elvesztettem a szüzességem, így jártam, és később, amikor már úgymond érett voltam a dologra mind lelkileg, mind fizikailag (már voltam 19-20 éves is), na akkor aztán éreztem a különbséget, és megértettem, hogy mi is a jó ebben az egészben. Ég és föld, úgyhogy érdemes várni, hogy igazán jó legyen.
2010. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bumbi02 ***** válasza:
Hát amig még ilyeneket kérdezel addig még éretlen vagy hozzá... nem kell sietettni majd jönni fog magától az alkalom... tizenegykét évesen még nem foglalkozik iennel az ember max azér h nagyobnak tünjön töle...
2010. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
honnan veszed te hogy mennyi vagyok!?
2010. jan. 30. 23:14
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedből következtetünk, szerintem 12 éves lehetsz..
2010. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!