Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan találjam meg önmagam?

Hogyan találjam meg önmagam?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy nem igazán tudom, ki vagyok.Nem ismerem a stílusomat, nem ismerem magamat.Egy részem teljesen tarka-barka színes, a másik részem pedig tiszta fekete.Az egyik felem szolid, a másik extrém.Valójában én egy olyasvalaki vagyok, akit nem lehet egy szóval jellemezni.Meg kéne találnom a stílusomat, meg kéne találnom önmagamat!

Aki tud ebben segíteni, az légyszíves írjon!

Előre is köszönöm.


2010. jan. 17. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg személyiségfejlesztő tréningen részt venni. Amúgy ne ess kétségbe. Szerintem az ember 35-40 felé érti meg és tudja elfogadni, ki is ő valójában.
2010. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Abból, amit leítál, az jön le, hogy igenis színes egyéniség vagy. Nem kell egyenfazonra gyúrni, az ember igenis sokféle!
2010. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már 30 vagyok, de ez nagyjából rám is jellemző. Nem kell aggódnod, szerintem ez nem baj. Találd meg a kettőben a közös nevezőt, és ha olyan a helyzet simán elmehetsz a végletekbe (normális keretek között). Máshogy viselkedik az ember egy bulin, és máshogy egy magánbeszélgetésen... De soha ne tegyél olyat, amit a másik feled nem szeretne. Pl ne durvulj el bulikon annyira, hogy később megbánd.
2010. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és ez miért baj? mindig légy olyan, amilyen kedved van. nem árt színészkedni se. tök buli :D miért keresed önmagad? nem elég ha a többiek ismernek? jól érzed magad? igen? az a lényeg!
2010. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a te stílusod, amit leírtál :) miért kellene mindenáron csatlakozni valami futószalagon gyártott divathoz... ez az igazi stílus, ami nem definiálható, mert egy csak a tiéd!
2010. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is ilyesmi vagyok. Hol Heavy Metal koncerten pogozok hol "tróger rapper" haverokkal bandázok. Szeretem a pop zenét és a D&B-t is. Tetszik a break dance és Tecktonic is. Soroljam még? Nem keresem a saját stílusom mert nem tudom magam besorolni sehova. A barátaim így szeretnek és kész. Te se rágódj ezen.

16/F

2010. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elgondolkoztam rajtuk!:)

Szóval nem kell feltétlen "egyszínűnek" lenni...:)

2010. jan. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!