Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vadítanak a fiúk, aztán...

Miért vadítanak a fiúk, aztán dobnak egy senkiért?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Első pasim úgy 13 évesen volt,össz eddig 5 volt,de szerelmes csak egyszer voltam.Mindegyik pasim úgy lett,hogy vadítottak sokáig,hogy jaj én ilyen meg olyan szép vagyok,így szeretnek,úgy szeretnek,és összejövök velük.kezdem őket megszeretni,majd egy semmilyen lányért,aki max kívülről szép,dobnak..akkor én teljesen összetörök,és megfogadom,soha többet nem lesz pasim.és kezdődik előről az egész ígérgetés...azért,mert én nem adom magam olyan könnyen miért vagyok rossz?miért csinálják ezt??mért nem tudnak egy kicsit egy lánynál lenyugodni??
2010. jan. 13. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasik ilyenek, és ez nem fog vigasztalni, de majd ha 10 évvel idősebb leszel már, akkor is hasonlót fogsz tapasztalni. Csak intelligensebben csinálják. Veled nincs semmi baj. Hidd el. Csak nem találtál még olyat eddig, aki igazán megbecsül. Ne add fel, jönni fog majd az a srác egyszercsak, aki felér hozzád.
2010. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Anno velem is ez volt 2 héttel ezelőtt dobott a barátom.Először 4 hónapig mindenkinek elmondta,hogy bármit megtenne értem,ilyen szép vagyok olyan okos jártunk 2 hónapot és "megcsalt"én már egészen beleábrándultam és annyit sírtam,hogy csakna
2010. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én erre mondom mindig :

biztos ilyen szép, és körülrajongott pasi volt.

Az olyan h minden jó csajt összeakar szedni legalább 1-2 hétre, hogy azzal is villogjon, meg mutassa hogy mekkora nagy pasi.

De nyugi, ez a dolog olyan 17-18 éves korukban már nem lesz jellemző :D

2010. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. jan. 15. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért mert fiatalok!
2010. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nők is ugyanezt csinálják, ez egy ősi szélmalomharc a nemek között, egyik kutya másik eb :S
2010. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak a k*rvák olyanok..a normális lányok nem.
2010. jan. 19. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, sajna, ez nem igaz. A nők ugyanolyan szemetek tudnak lenni, mint a pasik, hidd el. Láttam már ezt-azt így a harmincon túl....
2010. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14 évesen voltam először szerelmes az egyik osztálytársamba. A barátai utáltak engem és ezért soha nem beszéltünk, de mindig mondta nekik hogy ő is szeret, és állandóan bámult. 9 hónap múlva a tavaszi szünet után megtudtam, hogy jár az egyik lánnyal az osztályból, aki a suli k***a-ja volt, mert mindenkivel csak összejött és max 2 hét után dobta. Miközben a másik csajjal volt, ugyanúgy viselkedett velem, és a 3/4 osztálnak még mindig azt mondta h engem szeret, de ez nekem nagyon rosszul esett és kiszálltam ebből az egészből.A csajjal persze szakítottak 2 hét után. Azóta mind a 2en másik suliba járunk, de hetente 1x ugyanoda járunk edzésre.Ő még szeret, én már nem érzek semmit, de mindig eszembe jut a fájdalom és szinte rosszul vagyok.(Azóta nem volt új pasim)

Tegnap találkoztam mind2jükkel. A pasi még mindig értem sír, a csaj pedig azért mert az új pasija, akibe beleesett ugyanazt éreztette vele amit én éreztem. És 1 tipp: Ne menj bele kapcsolatba akárkivel, sokkal inkább megéri várni 1 olyanra akivel őszintén szeretitek 1mást, az nem fog átverni. Az én pasijelöltem meg kezdettől fogva szórakozott velem csak nem akartam észrevenni.

16/L

2010. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!