Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért öltöznek a mai lányok...

Miért öltöznek a mai lányok majdhogynem "sarki nőknek"? Mire ez a nagyképűség? Nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés
egy 17 éves lány
2010. jan. 8. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én csak egyet kérdeznék. Az ilyeneknek hol vannak a szüleik? Vagy azok is agyhalottak? Tényleg szörnyű, egyetértek. 32/N
2010. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
A mai lányok? Én férfi vagyok, természetesen nagyon nézegetem őket, de nem vettem észre, hogy ez annyira jellemző lenne. Vagy mégis az?
2010. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nem vetted észre ment nem feltünő mivel már majnem minden lány ugy néz ki..kivéve a rockerek meg akiknek nincs rá keret...meg persze vannak kivételek..amugy a hajas dolgot nem tudnám megmagyarázni...nekem kb 65 centi és senkinek nem engedném hogy bárki más haját hzzátegye nemlátom értelmét az arc...hát fogamlam sincs..biztos azt hiszik jol néz ki:D 14/L
2010. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

ez mondjuk sztem is érdekes kérdés

tehát mikor már az ember 11-12 éveseket lát pici toppban meg miniszoknyában, és persze magassarkú.

Háát elgondolkodtató.

Még számomra is, pedig pasi vagyok :D De ezt a fajta öltözködést nem tolerálom.

2010. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

sok kisp*csa lenézi az egészséges,kissé pattanásos srácokat,közbe az 1 kiló smink alatt egy boszorkány arca relytőzik ;)

amúgy az öltözködéshez visszatérve sztem annyira már nem öltöznek feltűnően,bár ez relatív,kinek mi a feltűnő...

2010. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
szia 21 éves 167 cm magas 50 kilós lány vagyok. Jól érzem magam a bőrömben és igenis szeretek vásárolgatni, öltözködni. Nem vagyok k*rvás, de szeretem jól érezni magam a bőrömben. Nem a divat szerint öltözködöm, hanem a saját stílusomban. Persze nézegetem a külföldi divat magazinokat, van ami tetszik, és ki is próbálom. Nem költök 20 sőt 10 ezer forintot sem egy-két felsőre. Inkább a turkálóban vásárolok, ne értsétek félre, nem az agyon hordott holmikra gondoltam... Olcsón beszerzek jó, külföldi ruhákat, cipőket, amik a boltban több 10 ezer forint lenne. Sok híres modell a turiban vásárol magának! Ez Amerikában elfogadott dolog. Szóval ez a jó egyensúly, amikor öltözködöm is, de nem költöm minden pénzem arra, minden héten, vagy hónapban.... mégis minőségi és jó ruhákban járok.
2010. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!