Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Úgy érzem készen állok a...

Úgy érzem készen állok a szexre, de mégis van egy gond. Mit csináljak szerintetek? ( többi lenn) 17/L

Figyelt kérdés
a barátommal rég óta együtt vagyunk és már nagyon kívánom.. csak 1 valamitől félek betegesen.. hogy annak ellenére hogy védekezünk, valami baleset miatt teherbe esek és tönkreteszem a jövőmet a szüleim meg örökre kitagadnak
2014. jan. 4. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy foglalkozol ezzel, nincs is baj vele. Túlpörögni viszont nem szabad. Ha nem bízol egy védekezési módszerben, alkalmazzatok kettőt, és kombinációban alkalmazva a létező legminimálisabb a kockázat! Pl. óvszer- spermiciddel, óvszer-tabletta, stb. Nyugalom! Iszonyúan sok ember szeretkezik napi szinten, és ha védekeznek normálisan, nem történik semmi baleset. 30 éve használok óvszert, sosem volt baleset. Ha mégis történne szakadás, még mindig ott az esemény utáni tabletta, de pl. a közvetlen környezetemben soha senkinek nem volt rá szüksége. Lehet normálisan védekezni, a sok "védekezés ellenére teherbe esett" sztorit pedig ideje megkérdőjelezni. Kiderül, hogy "csak egy kicsit tette be gumi nélkül", "csak 1-2 tablettát hagyott ki", stb. Nálad ez nem fog előfordulni ilyen felelősségtudat mellett! Nyugi! :) ÉLvezd!
2014. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szedj fogamzásgátlót, használj óvszert, ha kiszakad esemény utáni :) Annyi esély nincs, hogy teherbe ess, de elég szimplán az óvszer is, csak le kell ellenőrizni mindig utána, hogy nem szakadt-e ki, ha igen, akkor esemény utáni. Nem akkora hormonbomba az, int amilyennek mesélik. Sokkal fiatalabb vagyok nálad, volt egy balesetem, bevettem és semmi bajom nem volt, max fáradtabb voltam.
2014. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én már 10 éve szexelek, de a gumi még SOHA nem szakadt ki :) Volt amikor tablettát szedtem, akkor sem lettem terhes. Pedig valószínűleg elég termékeny lehetek, mert amikor elhatároztuk a párommal hogy jöjjön a baba, első hónapban megfogant.


Egyet értek az első válaszolóval, ezen az oldalon minden tini rendesen védekezik, valahogy mégis teherbe esnek, na persze...


A másik meg, hogy ha mindent megteszel, hogy elkerüld a nem kívánt terhességet, és mégis bekövetkezik, az NEM a te hibád, és ezt a szüleid is meg fogják érteni, nem fognak kitagadni. Egy terhesség pedig még nem teszi tönkre a jövődet, az abortusz nyilván a legkellemetlenebb dolgok egyike, de manapság már minimális kockázattal, diszkréten meg lehet oldani.

2014. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Képzeld, az egyik legjobb barátnőm is ugyanilyen mint te. Több mint fél éve volt együtt a barátjával, mikor 17 évesen elvesztette a szüzességét.

Szexeltek többször is, de egyszerűen annyira rettegett attól, hogy valami baj lesz, hogy egyszerűen képtelen volt ellazulni, és élvezni a szexet. A barátja nagyon rendes, és megbízható, nem sajnálja a pénz óveszerre. Sőt, a srác olyan, hogyha úgy érzi hogy valami nem stimmel egy óvszerel, inkább kidobja használat nélkül.

Már majdnem egy éve voltak együtt, mikor megtörtént a baj: kiszakadt a gumi. Képzelheted hogy mit érzett a barátnőm.. Zokogva hívta fel az anyukáját. Szerencsére jól fogadta, és még aznap szereztek eseményutánit.

Azóta fogamzásgátlót szed, és teljesen nyugodt, élvezi az együttléteket a barátjával. :)

Szerintem én is ilyen leszek, ha majd odakerülök, úgyhogy én már az első előtt elmegyek dokihoz és mondom neki hogy írjon fel gyógyszert. :)

Ha anyukád jófej, akkor mondd neki hogy szeretnél gyógyszert szedni, vagy nézettek utána egyéb fogamzásgátló módszereknek.

De egyébként az óvszer is jó, csak ha mégsem érzed 100%-ig biztonságosnak, idegeskedni fogsz, és az neked és a barátodnak sem jó. Úgyhogy gondoldd át, és hajrá!! :)

2014. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyan igy vagyok vele :) En elmentem anyuval a nogyogyaszhoz es irattunk fel gyogyszert emellett megbeszeltem a parommal,hogy hasznaljon ovszert megerti es nem haragszik amiatt ,hogy ennyire elovigyazatos vagyok es eszebe se jutott,hogy ne hasznaljon ovszert.
2014. jan. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na meg abba gondoljatok még bele, hogy hány nő szeretne a világon teherbe esni és nem megy nekik.. Én olyat még nem hallottam, hogy valaki gumit húzott és teherbe esett. Én a dupla védekezést is teljesen feleslegesnek tartom.
2014. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!