Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitől lehet a 11 éves lányomna...

Mitől lehet a 11 éves lányomnak a bugyiján világossárga, ragadós folyás? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy serdül, olyankor ez természetes.
2009. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viszket/ég neki,és nem bűzös, akkor tényleg a hormonváltozás okozza.
2009. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi nekem is olyan volt 11 évesen! Dehogy van baja! Miért lenne? Csak kezd serdülni. És ez azt is jelenti, hogy nemsokára megjön neki. Nekem 10 évesen jött meg elősször! De amúgy nem hiszem el, hogy ezt nem tudod!!!
2009. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Az én lányom 12 éves és ugyanilyen problémával küzdünk. Őt nagyon zavarja ez a dolog ezért elmegyünk dokihoz. Remélem semmi komoly... nekem nem volt ilyen jellegű panaszom amikor serdültem, ezért vagyok én is tanácstalan.
2009. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti 12 vagyok! Higgyétek el semmi gond! Mivel gondolom még a te lányodnak sem jótt meg. Mielőtt megjön 2 évig előtte az a normális ha fehér folyása van. De ez amúgy mindenkinek van legalábbis ez lenne a normális. Ezért nem értem, hogy ti ezt miért nem tudjátok!
2009. nov. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mielőtt megjött kb egy évig, de inkább átlátszó, nyálkás, néha szinte víz állagú... a sárgás nem tudom normális e. Bár 19 vagyok, és már bőven menstruálok én is holnap megyek hasonló problémával nődokihoz! Nem viszket, nem csíp, de zavar!
2009. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Lehet, felfázott.
2009. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Keva1988 válasza:

Nos, nem értelek titeket, ha sárga akkor mitől lenne annyira egészséges!!!


Én 21 éves vagyok, u.ilyen problémával küzködtem és van hogy mostanában is.


Többször is jártam ilyennel dokinál és sajna nem éppen azt mondta, hogy makk egészséges vagyok!!!


Nos kedves anyuka, én szerintem nem árt ha megnézi egy orvos is, ha semmi baj akkor oké, de mi van ha pl. gyulladás, fertőzés.... stb.

Nem nagy gáz, de legalább megnyugodsz és nem őrlőd magad azon, hogy melyik válasz a helyes.


Nekem amúgy hüvelykúpot kellett használnom, az után ( ez kb. 6 hónap) nem jelentkezett ez a probléma.


Nos ennyit akartam csak leírni, ezek az én véleményeim innentől csak rajtad áll, hogy hogy döntesz.

Sok sikert és Üdv

2009. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
a fehér folyás is hajlamos sárgás lenni, de nem tudom, hogy ki hogy van vele...
2009. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
A nőgyógyász azt mondta nekünk, hogy ha nem csíp, nem viszket, akkor nincs vele teendő. Canesten krémmel be lehet kenni neki, betétet betenni a bugyiba és kész. Valószínűleg a nemi érés miatt van.
2009. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!