Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek találhatok még...

Szerintetek találhatok még diákmunkát?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem unott képpel fognak elhajtani, hogy most nincsen munka ha bemész megkérdezni egy ilyen diákszövetkezethez. A diákmunkákat már nyár előtt elszokták intézni.
2013. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is most keresek, de amikor voltam érdeklődni, finoman, de elküldtek a fenébe.
2013. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem. Én még május végén regisztráltam egy diákszövetkezethez és azóta egy munka volt, és az is csak egy unalmas egynapos meló volt. ismerősöktől, interneten, rokonoknál próbálkoztam. Egy szerencsém volt hogy barátnőm anyjának volt egy nagyobb projektje és abban tudtam segíteni semmi más. Ha nincs szerencséd és nincs olyan ismerősöd akkor esélyed sincs... sajnos.

17/L

2013. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!