Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az iskolában be akarják adni...

Az iskolában be akarják adni a H1N1 elleni védőoltást,11 éves csemetémnek engedjem?

Figyelt kérdés

Még nem is engedélyezték :P

És gyerekeken tesztelték? Mert mondjuk kismamákon nem :P


2009. okt. 8. 16:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%
ne ne!! a tvben hallottam ha beadják ezt a oltást abba is bele lehet halni!!!!
2009. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne adasd be, kérlek. Hidd el, egy teljesen egészséges ember, akinek erős az immunrendszere, sok vitamint eszik, nem hal bele a H1N1-be, hanem átvészeli. Tömd a gyerekbe a vitaminokat természetes formában, rostokat stb és jó lesz az ellenálló képessége az influenzával szemben. Ha beadatnád, lehet, hogy nagyobb kárt tenne a gyerekben, mintha elkapja és egy kis ízületi fájdalom, torokfájást keretében átvészeli. Amúgy meg 11 éves gyerek is csemete, engem is "csemetémnek" hív az anyukám, pedig 15 és fél éves vagyok...és én még 20 évesen is a kislánya leszek.
2009. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

Istenem ezt a sok tudatlanságot ami itt elhangzott! :-(


Tudjátok mi a különbség a MINDEN ÉVBEN lezajló influenza és a H1N1 között? Megsúgom:

ANNYI, HOGY ERRE EDDIG NEM VOLT VÉDŐOLTÁS!


Pont. Se több, se kevesebb.

Egészséges ember NEM HAL MEG influenzába, csak taknyos meg lázas lesz. És tök mind1, hogy H1N1, vagy H2N4. A beteg emberekre veszélyes csak az influenza, de ők ÁTTÉTekben halnak meg a legyengült immunrendszerük miatt.

Úgyhogy ez a vészhírkeltés kezd már nemkicsit unalmas lenni...


A BLIKKBŐL szedett " a vénlány vért hányt a védőoltástól " cikk meg aztán mindennek a teteje. Talán kilyukadt a gyomra 0,5 ml tűvel beadott gyengített vírustörzstől?! Istenem emberek gondolkozzunk már, vért hányni úgy lehet, hogyha vér kerül a gyomrodba, mert pl. gyomorfekélyed van...

2009. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tesztelték, caklipakli 64 db gyereken...

Jogos, én sem engedném hogy beadják!!

De gondolom kell hozzá az engedélyed..

2009. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én megkértem a 12 éves kisfiamat, hogy amennyiben az iskolában be akarják adni Neki, tiltakozzon és ha valaki mégis be akarja adni Neki, fusson el és azonnal hívjon fel engem telefonon. Szerintem az iskolában nem olthatnak előzetes szülői engedély nélkül. Különben a gyermek háziorvosa, aki igen elismert gyermeorvos és neonatológus, mereven elzárkózik a hozzá járó gyerekek oltásától.
2009. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Még azt felejtettem el, hogy az osztályból már van 7-8 gyerek túlesett a H1N1 fertőzésen. Na Őket meg minek oltanák be?
2009. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd...

Itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=GbiUT2-cCnk

2009. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
ne ne ne ne!!!!
2009. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

semmi értelme ez egy sima influenza csak egy kicsit erősebb. egy hétig otthon van már meg is gyógyul.

Egyébként németországban a politikusok meg ezek mást kapnak, a népnek valami mást adtak be. ebből volt botrány. azt mondják hogy a szegényeket ezzel akarják eltűntetni. Én ebben nem hioszek azért, de mégsem ajánlom.

2009. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ!
2009. okt. 23. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!