Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a 13 éves...

Mit csináljak a 13 éves lányommal? állandóan hazudik, hiába magyarázom neki hogy az nem jó.

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Mit jelent bővebben az,h állandóan hazudik?Olyasmit,h "megmostam a fogam" pedig nem,vagy komolyabbat?

Mert én tudok olyan 13-14 évesről,aki valóban folyamatosan hazudott-felnőttkorú pasija volt akihez kiszökött éjszakánként,meglógott otthonról,gátlástalanul hazudott,ha az érdekei úgy kívánták-,és sikeresen tönkretette egy ember életét.Ha ez az utóbbi,tehát nem gyerekes dolgok,akkor nagyon gyorsan keress fel vele egy szakembert.

2009. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen kell szakember. Legyél jobban a nyomában, beszélj meg vele mindent, ha megegyeztek valamiben akkor az úgy legyen betartva, hogy ott vagy mellette. Ne hagyd, hogy önálló legyen!


" Aki tiltással nevel, hazugságra tanít. "

2009. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam neki megtiltani semmit,sőt,de ha nem mosakszik azt mondja hogy mosakodott,stb,stb.
2009. szept. 29. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Hiszen ez remek adottság! Jól fog érvényesülni, mint politikus, kormányszóvivő stb. Ha igazmondásra tanítod, csóró marad egész életében...
2009. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
65%
Te is hazudoztál amikor ennyi idős voltál, meg én is. Annyi különbséggel, hogy nekem nem azt mondták, hogy nem szabad, hanem elkalapáltak. Mindig szembe vizeltem a széllel.
2009. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Én egy régi bevált módszert javaslok: 2 hatalmas pofont, egyet balról és egyet jobbról.Persze csak ha bizonyítottan rajta kapod. Ezugyan nem felel meg az újmódi liberális nevelési elveknek, de láthatjuk már, hogy azok hova vezetnek.

Szabolcs

2009. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
23%
Verd pofán
2009. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
minél jobban mondod, annál kevésbé fogja csinálni. ne szólj bele, majd ha büdösen megy suliba, és ezért kiutálják, majd elkezd mosakodni magától. ennyi
2010. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!