Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mi a véleményetek...

Szülők, mi a véleményetek arról hogy a kamaszok filmeket, zenéket letöltenek az internetről ingyen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 14:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szülő vagyok, és speciel ennek örülök. mert nem győzném anyagilag se a játékokat, se a filmeket. Szerintem nincsen ezzel baj.
2009. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatal vagyok... azt nem tartom helyesnek, ha valaki ezzel kereskedik. Letölti netről és képes elkérni egy ezrest érte. Viszont szerintem figyelni lehet hogy egy gyerek mit tölt le. Nem kell megtaníani neki hogy kell kezelni a torrentet, el kell neki mondani, hogy mindent letöltesz neki, amit szeretne, csak szóljon és kész... Aztán amit nem tartasz helyesnek azt nem töltöd. Persze ez csak egy darabig megy, dehát... 19/L
2009. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
ha majd 1 játék nem 15-20000 Ft lesz akkor ellehet rajta gondolkodni hogy meg kéne venni, de igy...
2009. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nekem anyukámat nem érdekli azt se tudja hogy megy ez. Néha megkérdezi hogy mikor visznek a rendőrök ennyi:D

Egyébként el se tudná képzelni hogy egy számot 150 forintért megvegyünk, vagy 200 szám van a telefonomon. Amugy youtube-ról töltök. tehát nem torrent vagy ilyesmi.

2009. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Én is töltök le sok mindent a netről legyen ez játék vagy zene, apám is meg anyám is tud róla, sőt vmikor anyám is tölt le zenét, és igen eléggé borsos ára van egy Játéknak vagy akár egy filmnek.


16/F

2010. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én szintén nem vagyok szülô, de ha valaki belegondol, hogy van kb. 500 zeném, nézegettem az árakat interneten, és ez kb. 400000 forintba kerülne, ami azért igen sok pénz, szerintem ennyit nem kéne kiadni rá, kivéve, ha valaki lemezlovas akar lenni, zenékkel akar foglalkozni. Szerintem legális a letöltés, csak nem mindegy, hogy mire használjuk fel, a feltöltést pedig nem tudom, hogy illegális-e, vagy nem, de ha igen, akkor inkább nem mondok semmit arról, hogy töltöttem-e fel. Nem úgy szoktam letölteni, hogy a haverok mondanak valamit, és azt letöltöm, hanem magamnak szoktam válogatni, nem hiszem, hogy ezzel valami gond lenne.
2011. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Lemaradt, hogy 16 f (elôzôbôl)
2011. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!