Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek ezt a 15 éves...

Megengednétek ezt a 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Lányom elszeretne költözni itthonról 40 km-re távolabb. Nagyon megbízható.Ti megengednétek ?
2013. márc. 9. 21:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, hogy hová, kihez és miért.
2013. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
nem
2013. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
90%

Ha nekem lesz lányom nem engedném el semerre, hiába, hogy bármennyire is megbízható. Bekerül egy új helyre, bárkiről legyen szó, naivabb, az első barátságos emberrel összehaverkodik, aztán ki tudja merre tereli. Ha koliba megy, az se jó, manapság már inkább teher, mint segítség.


A koli főleg ilyen gimis kolik tele vanna linkekkel, nem arról szól, hogy segítenek egymásnak a háziban, hanem, hogy elmennek együtt kocsmázni.


Ha meg egy külön lakásban, társakkal együtt, az sem jó, ott még jobban el vannak engedve. Egyedül meg nem bíznék egy 15 éves lányra lakást.

2013. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok érte a felelős,bármi történik vele,engem vesznek elő.Biztosan nagyon megbízható,de önhibáján kívül is kerülhet valaki nagy bajba.
2013. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
A barátjával szeretne elköltözni,és annak a két gyerekével
2013. márc. 9. 21:10
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
Kollégiumba igen, de máshova nem!
2013. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy fake, vagy valamit nagyon elbasztál a nevelésében.
2013. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Főleg akkor, ha ilyen barátja van, akinek már amúgy is van 2 gyereke. Szerintem nemsokára te is nagymama leszel.:)
2013. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

nem, egyrészt a kor miatt, másrészt azért mert ilyen barátja van.

lehet, hogy megbízható, de 18 éves koráig maradjon szépen otthon.

bár nem tudom mennyire tartozik ide, de hány éves barátja van, ha már annak van két gyereke?

2013. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem. Másik városba, kollégiumba mert a közeletekben nem lehetne megfelelő szinten folytatni a tanulmányokat, akkor igen. A gyereke pasi ingyencselédjének nem.

Mégis mi a biztosíték arra, hogy tanulna? 15 évesen még jó ha a 8 általánosa megvan, azon kívül hogy szül majd gyerekeket, mégis mihez kezd?

2013. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!